Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ma van a szülinapom, senkit...

Ma van a szülinapom, senkit se érdeklek. Anyu is csak főz, filmet néz. Mit csináljak hogy eltereljem a figyelmem és jól teljen a nap? (TÖBBI LENT)

Figyelt kérdés
Ma van a szülinapom. Anyu tudja reggel odajött hogy boldog szülinapot és ennyi. Felvágtuk a tortát, elmentem suliba,felköszöntöttek (nem is vártam többet). Amióta hazaértem csak ülök, semmi más. Kicsit rosszul esik, hogy nem igazán törődik sohase velem, de legalább ma. Nincs nagy rokonság. Ez azért esik rosszul mert az ő születlésnapján étterembe mentünk, a testvérem szülinapján meg otthon buliztunk. Mostmeg semmit nem csinálunk... Mivel vidítsam fel magam hogy ez a szülinap ne legyen olyan rossz mint a többi? 14/L

2017. okt. 16. 20:23
 1/6 anonim ***** válasza:
51%
Esetleg ezt neki mondd... én speciál örülnék egy ilyennek, most is így ünnepeltem.
2017. okt. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
71%
Boldog születésnapot! :)
2017. okt. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
71%
Boldog szuletesnapot! :)
2017. okt. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
54%

Boldog szülinapot!🎂🎁🌹

Ez most egy ilyen szülinap. Jövőre jobb lesz.☺ Helyedbe megnézném a kedvenc filmem. Kaptál tortát stb más gyereknek ennyi sem jut 😞

2017. okt. 16. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
53%
Boldog szülinapot!😊🎂 [link] remélem jó a link. Egyébként sajnálom, hogy nem volt.olyan szülinapod, amilyet szerettél volna.😥
2017. okt. 17. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mit szerettél volna még csinálni szülinapodkor?
2017. okt. 18. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!