Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Az emberek képesek a párjuk...

Az emberek képesek a párjuk gyerekét szeretni/elfogadni?

Figyelt kérdés

Működőképes egy mozaikcsalád szerintetek?

A férfiak vagy a nők fogadják el könnyebben más gyerekét?

Pro és kontra is érdekel.



2017. okt. 22. 21:46
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
78%

Apa fiaiként szereti a két mostohaöcsémet. :)

A mostohaanyám viszont gyűlöl, holott semmit nem tettem ellene. Féltékeny a HALOTT anyámra, ennyi a nagy oka rá.


Én kezdenék gyerekes pasassal, de csakis akkor, ha még pici a gyerek és anyuka nem uszítja ellenem.

Nem zavar.

2017. okt. 23. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
78%
Nem tudom, a 10-es miért akarja bebizonyítani, hogy ilyen nincs, miért akarja kivenni ezt a szeretetet a világból.
2017. okt. 23. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
67%
Nem akarok én bebizonyítani semmit, de nekem is lehet véleményem, vagy erre a kérdésre csak egyféle választ lehet adni?
2017. okt. 23. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Én biztosan nem tudnám más gyerekét sajátomként szeretni. Néha még a sajátot is nehéz elviselni, de megteszem, mert mégiscsak az enyém. :-)
2017. okt. 23. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
sajna én nőként nem fogadnám el párom gyerekét aki más nőtől van. max ha nagyon kicsi kora óta nevelném, kb gügyögősként, de ha már nagyobb, akkor nem.
2017. okt. 23. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
76%
nekem is van egy elsö házasságbl született fiam,13 éves,és féejemnek is van elsö házasságbol egy lánya,10 éves.sajnos egyáltalán nem tudjuk elfogadni egymásét,de szerintem ebben közrejátszanak az exek,akik mindent elkövetnek hogy megkeseritsék az életünket.
2017. okt. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

Én mindenkit felpontoztam,mert szerintem ebben a kérdésben tényleg nincs jó vagy rossz válasz.

Elvált szülők gyerekekènt én pl azt tapasztaltam, hogy apám új felesége sose fogadott el, anyám barátja igen

De ettől még nem àltalànosithatò szerintem.

Én is elváltam. Szerintetek amúgy az elvált szülők gyerekei törvényszerű ill. nagyobb eséllyel válnak el???

2017. okt. 24. 13:41
 18/18 anonim ***** válasza:
Én nem tudtam megszeretni. Az apjában csak a pénzforrást látja, ahogy a plázap.icsa, ostoba anyja tanította. Később, amikor a saját fejével fog gondolkodni, nem egy félanalfabéta lotyóéval, akkor majd fog kapni esélyt.
2018. jan. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!