Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti támogatnátok a lányotokat...

Ti támogatnátok a lányotokat anyagilag ha kollégiumból albérletbe költözne a barátjával, illetve más lakótárs is ott élne?

Figyelt kérdés
Már 2 éve kollégista vagyok a barátom is. Én 18 éves vagyok, ő 20. Anya a menzát fizette eddig igazából, de a saját költségeimet, tankönyv, szórakozás, azt magamnak álltam diákmunkából. Már 2 éve együtt vagyunk a barátommal és nagyon gondolkozunk hogy albérletbe menjünk egy szobában lakni, nyilván minél többen lakunk annál kevesebb a költség. Én eddig is dolgoztam suli mellett, és bírom a tempót, ezért ez a része nem lenne probléma, viszont nem biztos hogy elég lenne az a pénz amit szerzünk együtt, igazából ha nagyon akarnánk kijönnénk belőle, de még is bármi közbejöhet. Arra gondoltam hogy azt a pénzt amit a a kollégiumban fizetne menzának, azt a pénzt ugyanúgy odaadná csak ugye albérletben élnék. Ez az összeg kb 10 és 15 ezer forint között lenne. Már nyaraltunk együtt saját pénzből, illetve volt hogy huzamosabb ideig nálunk lakott pl egész nyáron és teljesen kijövünk egymással. Koleszban is mindig együtt vagyunk. Szóval ti belemennétek mint szülők ebbe, vagy ha már albérlet akkor oldjak meg mindent magam? Ritkán megyek a szüleimhez haza, kb kéthetente vagy 3, de van hogy akkor sem.

2017. okt. 25. 17:27
1 2 3 4
 31/34 A kérdező kommentje:
Ez szerintem szerencse függő, épp milyen lakótársakat kapok. Mint mondtam, ez még lehet 1, 2 év, addigra idősebb is leszek, lehet többet is fogok keresni, illetve több ideje is leszünk együtt. Majd kiderül.
2017. okt. 26. 14:54
 32/34 anonim ***** válasza:
70%

Látod? Már most féltékeny lettél, pedig csak felvetettem annak lehetőségét, hogy az egyik lakótársatok talán a pasid szexi havercsaja lesz.

2 év pedig annyira lóhere egy kapcsolatban, mint egy szemrebbenés. 10 év után talán elkezdhetsz bízni abban, hogy örökre együtt lesztek, 20 év után már mondhatjátok azt is, hogy ismeritek a másikat. De 2 év... ugyan már. Ebből is látszik, mennyire gyerek vagy még.

2017. okt. 28. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 A kérdező kommentje:
Miért lennék féltékeny? :D Mi köze a féltékenységnek az, hogy mondtam hogy 2 év után miért kacsingatna más felé? Meg miért akarna az osztálytársaival összeköltözni? Nekem ez az egész elég logikátlan. Egyébként, a nővérem csak pár évvel idősebb nálam, igaz hogy stabilabb munkája van, de ő is két év után költözött össze a barátjával, és nagyon jól elvannak azóta is. Szerintem ez nem kevés idő, nincsenek bennem a rózsaszin felhők, tudom a kevésbé jó tulajdonságait is, és úgyérzem hogy így is szeretem. És mire odajutunk hogy tényleg ez lesz, azóta lehet már 4 éve együtt leszünk,tök boldogan.
2017. okt. 28. 12:36
 34/34 A kérdező kommentje:
Ez nem féltékenység, csak felidegesít hogy ennyire idióták az emberek, egyrészt nincs is lányhaverja jelenleg, és nem is volt. De ha lenne sem érdekelne, mert megbízok benne. Úgy gondolom két év után, már látta a nem jó tulajdonságaimat, főleg hogy mentális problémáim is vannak, és ha eddig nem lépett félre, most sem fog. Az összeköltözésről, meg a támogatásról kértem véleményt, reakciót, választ, nem a párom hűségéről, meg ismerőseiről.
2017. okt. 28. 12:40
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!