Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Jogosan mérges rám anyukám?

Jogosan mérges rám anyukám?

Figyelt kérdés

Ma rajta kapott, hogy cigizek. Jó, tudom, hogy csak félti az egészségem, stb. De van önkontrollom. Napi 3-4 szál megy el. Ez amennyiség nem növekedett már fél éve.

Közbe jól esik egyet elszívni.

Nem tudok erről beszélni vele. Ha én mondtam volna el, akkor is ez lenne, hogy haragszik meg nem beszél vele napokig.


2017. nov. 5. 18:51
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
37%

Ha szerinted nem ez nem probléma, akkor szívd. Mindenki csinálja, amit szeretne, végülis nekem csak használsz vele, mivel a nők kb harmada elve nem áll szóba dohányos férfiakkal.


Azért anyukádat is meg lehet érteni, ne várd, hogy tapsikoljon.

2017. nov. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
74%
Ha lenne önkontrollod, nem szívnál egyetlenegy szálat se. Jogosan mérges rád, hiszen nyilván az ő pénzét költöd arra, hogy gyilkold a fiát.
2017. nov. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
77%
szerintem jogosan mérges, igen.
2017. nov. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
68%
És akkor szerinted jobb a helyzet, ha nem emelkedett? Mert szerintem nem.
2017. nov. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
36%
felntt vagy , te dolgod.. Csak ne a házban.
2017. nov. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
23%

Napi 3-4 szál, de van önkorntrollod :D


Jó vicc, gyakorlatilag rászoktál, persze, hogy hülyét kap tőle, én sem örülnék, mert büdös és káros.


De a te dolgod :)

2017. nov. 6. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Olyan könnyen rámondják egyesek, hogy "a te dolgod", pedig egyáltalán nem csak a bagós dolga! Hiszen a szülei gyerekét gyilkolja, meg a testvérei testvérét, a házastársa házastársát, az osztálytársa osztálytársát, a szomszédja szomszédját, a nagyszülei unokáját, a legjobb barátja legjobb barátját, a beosztottja főnökét, a kutyája/macskája gazdáját, a kollégái kollégáját, stb., stb. És nem csak a saját pénzét, hanem a családja pénzét, végső soron az ország pénzét szórja ki az ablakon, azt a pénzt, amit értelmes dolgokra is lehetne költeni, pl. arra, hogy a nem saját maga által okozott betegségekből kigyógyíthassuk a szülei gyerekét, a testvérei testvérét, stb.
2017. nov. 6. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!