Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan legyen jó kapcsolatom...

Hogyan legyen jó kapcsolatom a szüleimmel? 16/L

Figyelt kérdés

Már kb. 4 éve elég rossz a kapcsolatom velük. Van egy 10 éves öcsém ő jól meg van velük, szeretik,imádják is a szüleim.

De nekem velük tényleg nagyon rossz a kapcsolatom. Nem szoktam velük beszélni,mert félek tőlük,mert mindent elítélnek, és leszidnak mindenért. Bármit csinálok mindenért bajuk van. Eddig mindig kitűnő tanuló voltam,és el is várták,alap dolog volt nekik.

Nekem csak tényleg az a bajom,hogy szó szerint semmit se tudnak rólam. Van barátom,azt se mertem még elmondani nekik, vagy elengednek buliba de nem merem elmondani,hogy igen akkor alkalmanként iszok ha úgy van vagy ilyenek. Egyszerűen fogalmam sincs mit csináljak. Sokszor veszekszünk,meg idegenként viszonyulunk egymáshoz...


Írhattok privátban is és akkor ha írtok,vagy kérdeztek akkor talán még picit részletesebben átláthatjátok az egészet...



2017. nov. 5. 20:37
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
#9: a saját negatív tapasztalataidat nem általánosíthatod. Mindenen lehet változtatni, csak a módját kell megtalálni, hogyan.
2017. nov. 8. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
#10 A Te válaszodat nem is pontoztam le.Csak azokat, akik azt írták, hogy esélytelen. Én meg azt írom tapasztalatból, hogy nehéz, de nem szabad feladni. Nem írt semmi olyan törésről a kérdező, ami lehetetlenné tenné a jó kapcsolat kialakítását. (Nem mondtak le róla a szülei, nem éheztetik, nem bántalmazzák) Csak a szokásos kamasz- szülő csetepaté megy. Elmúlik majd ez az időszak.
2017. nov. 8. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!