Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért kell nekem félnem az...

Miért kell nekem félnem az anyámtól? Öngyilkosságba üldöz

Figyelt kérdés
Huszonéves vagyok de elköltözni nem tudok a házából úgy hogy ne az utcára kerüljek ki, tény hogy elég sikertelenül alakult az életem eddig. De az anyám az utóbbi években elég ijesztő. Állandóan fenyegetőzik, kötekszik, lelki terrorban tart. A veréssel való fenyegetőzés a mániája, az a leggyakoribb amikor nem tetszik neki valami. Mondjuk ez már kisebb koromban is így volt. De szeret ócsárolni is, elmond időnként a világ legnagyobb senkijének, aki huszon egynéhány évesen még semmit se tett le az asztalra, lelki terrorban tart hogy tönkretettem az ő életét, és hogy legszívesebben kirakna a házból. Normális stílusban megbeszélni vele a gondjaimat nem lehet, szerinte mindenért ami rossz az életemben, azért 100%ig én vagyok a hibás senki más. De nem is érdeklik az érzéseim, a szemében kb. egy lábtörlő vagyok akit lehet nyugodtan ócsárolni, cseszegetni, akibe beletörölheti a lábát, akit el lehet mondani mindenféle utolsó sz*rnak. Állandóan ez megy. És a legkisebb apróságtól is már idegrohamot kap általában, szóval így merjen neki az ember bármit is megmondani. Nagyon durván vigyázni kell vele mert aztán meg jönnek a dührohamai
2017. nov. 9. 13:45
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Meg alapból ebben egyetértek hogy nem valami sikeres az életem, sokmindent nem értem még el, mások előrébb tartanak az életben, de erre az a megoldás hogy mégjobban a földbetipor azzal hogy mekkora egy senkinek tart, és ezt kőkeményen belemondja a szemembe állandóan?
2017. nov. 9. 13:46
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Dolgozol?
2017. nov. 9. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Tanulok még
2017. nov. 9. 13:46
 4/17 anonim ***** válasza:
89%

Ha ennyire rossz, akkor szerintem jobban megérné dolgozni, albérletben szobát bérelni, és munka mellett levelezőn tanulni.

Anyukádnak van valami mentális betegsége?

2017. nov. 9. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Azt nem tudom, valaminek kell lennie, de diagnosztizálva semmi ilyesmi nincs
2017. nov. 9. 13:54
 6/17 anonim ***** válasza:
34%

Nyilván a háta közepére nem kívánt egy gyereket, csak megszült, mert "úgy illik", aztán a töke kivan veled már.


Csak akkor egyszerűbb lenne neki is, ha segítene munkát keresni, hogy minél előbb megszabaduljon tőled, nem még visszafog.

2017. nov. 9. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
53%
Ne haragudj hogy ezt írom de egy féreg az anyád. Nemhogy örülne hogy gyereke van és támogatna, inkább elmond minden szarnak. Hát nem irigyellek. Bár én nem tudom ezt hogy bírod és hogy tűröd el én már rég kerestem volna magamnak más megoldást, mert én egy fedél alatt egy ilyen anyának nem nevezhető valamivel együtt éljek az esélytelen.
2017. nov. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
66%

Persze... szegény kérdező, jajj anyád egy idióta... ugy is ezt szeretnéd olvasni... de mielött bármi valós veleményt lehet mondani, azért leirhattad volna reszletesebben is a sztorikat, meg tudod "hallgattasék meg a másik fél is".

Mert aztán ha hazamesz es igenytelenül fekszel, xarsz, okadsz otthon, akkor lehet én is zokon venném....

Masik kerdes, miert kellett bedobmi az ongyilkossagot? Ne ertsd felre, felolem egesz nyugodtan, merrt szivem melyebol gyulolom az ilyen embereket, akik ezzel dobaloznak.... de itt mi szerepe van?

2017. nov. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
22%
Sajnos vannak ilyen szülők... hasonló cipőben járok... de gondolom szeretnél élni vannak dolgok amiket el szeretnél érni. Akkor pedig muszáj összeszorítani a fogad és kibírni addig míg összeszeded magad annyira hogy elköltözz. Más nincsen, de egy ilyen gyökér miatt ne öld meg magad! Annyit nem érdemel az ilyen hogy leköpjék. Már bocs.
2017. nov. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
11%
8-as én meg a hozzád hasonló érzéketlen barmokat utálom akik csak beleokoskodnak a dolgokba. A hozzád hasonló emberek miatt nehezebb ezeknek az embereknek, ha valaki már ott tart hogy öngyilkosság forog a fejében azt komolyan kell venni. Mindenkinek meg van a keresztje de nem kéne ítélkezni a másik felett, pláne ha nem is ismered.
2017. nov. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!