Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért kell nekem félnem az...

Miért kell nekem félnem az anyámtól? Öngyilkosságba üldöz

Figyelt kérdés
Huszonéves vagyok de elköltözni nem tudok a házából úgy hogy ne az utcára kerüljek ki, tény hogy elég sikertelenül alakult az életem eddig. De az anyám az utóbbi években elég ijesztő. Állandóan fenyegetőzik, kötekszik, lelki terrorban tart. A veréssel való fenyegetőzés a mániája, az a leggyakoribb amikor nem tetszik neki valami. Mondjuk ez már kisebb koromban is így volt. De szeret ócsárolni is, elmond időnként a világ legnagyobb senkijének, aki huszon egynéhány évesen még semmit se tett le az asztalra, lelki terrorban tart hogy tönkretettem az ő életét, és hogy legszívesebben kirakna a házból. Normális stílusban megbeszélni vele a gondjaimat nem lehet, szerinte mindenért ami rossz az életemben, azért 100%ig én vagyok a hibás senki más. De nem is érdeklik az érzéseim, a szemében kb. egy lábtörlő vagyok akit lehet nyugodtan ócsárolni, cseszegetni, akibe beletörölheti a lábát, akit el lehet mondani mindenféle utolsó sz*rnak. Állandóan ez megy. És a legkisebb apróságtól is már idegrohamot kap általában, szóval így merjen neki az ember bármit is megmondani. Nagyon durván vigyázni kell vele mert aztán meg jönnek a dührohamai
2017. nov. 9. 13:45
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
56%

10# mennyivel vagy különb? Szerinted en erzeketlen barom vagyok? Es Te minek tartod magad, higy mast sertegetsz, nevtelenul, arctalanul az interneten. Meg a sertegetesnek is a legszanalmasabb modja...

3 embert ismertem aki ongyilkos.lett, es tudom mit hagytak maguk utan, legonzobb dolog a vilagin...

Ezek kozul egyik ember sem sajnaltatta magat, egyszer se dobta be...

Ez csak szinhaz, higy minel tibben tutujgassak....

Is igen foglakozni kell vele, de szakembernek... es 100% hogy szakembernel.meg nem volt....

Ergo csak hiszti... es elvegre nem lehet olyan rossz a helyzet, ha meg ahhoz a nohoz megy haza nap mint nap....

2017. nov. 9. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
83%
Én meg azt utálom, hogy ha valaki csak a történet felét ismeri, vagy annyit se, gondolkodás nélkül amellé áll aki éppen mesél. Adott itt egy huszonéves ember, akit eltartanak. Adott itt egy huszonéves, aki látszólag fél mert veréssel fenyegeti az anyja- És? Igazából mit tudna tenni az a nő ha nem hagyja magát egy másik- valószínűleg fiatalabb, erősebb ember? Ez a sztori arról szól, hogy kényelmesebb anyura mutogatni mint TENNI valamit. Én aztán tudom milyen terrorban élni, tudom milyen ha ku.rváznak, vernek hat éves korod óta. Azt is tudom hogy nem könnyű ebből kimászni, de többségünk inkább lelép, nem takarózik a tanulmányaival, hanem elhúz dolgozni- CSAK HOGY NYUGTA LEGYEN! Ugyanis felnőtt fejjel is simán lehet tanulni- és akkor már könnyebb ugyanis nincs ott egy bántalmazó családtag aki baszogat, meg kicsinál idegileg. Szóval kérdező, Panaszkodás helyett változtass. Megtettem én is, meg sokan mások is. Hagyd a tanulmányokat ha TÉNYLEG annyira szar a helyzet mint mondod, és kezdd el felépíteni a saját életedet, mert jobb nem lesz a helyzet otthon. Iszonyúan dühítenek az ilyen emberek aki játsszák az áldozatot, de tenni nem hajlandók a saját érdekükben. Nem jelenti fel a bántalmazót. Nem menekül. Csak várja azt a nyavalyás sült galambot, de azok nem szoktak röpködni.
2017. nov. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Amúgy tök érdekes, ha egy 16-18 éves középiskolás gyerek ír ki egy hasonló kérdést a szüleitől, egyből jönnek a "Költözz el"; "Amíg otthon laksz, kuss a neved és azt csinálod, amit a szüleid mondanak" válaszok, erre itt van ez a kérdés, ahol a kérdező egy huszonéves, felnőtt ember és neki senki nem mondja azt, hogy elmehetne dolgozni pl. :D Pedig szerintem egy ennyi idős emberek "illendőbb" lenne nem eltartatnia magát, mint egy tizenévesnek..
2017. nov. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Dolgozz, költözz el. Kollégiumba, vagy társbérletbe (szobát bérelj).
2017. nov. 9. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Nekem dettó ugyanez, csak én valamivel sikeresebb vagyok Nalad, sokkal nem de suli mellett normalis munkam van, ugyanúgy otthon lakom. Viszont minimálbérből nem bírok sajnos elköltözni, annyiban különbözik a helyzetünk hogy engem anyagilag támogat már amikor elfogadom Tőle/Tőlük mert apám pénze felett is azt hiszi Ő dönt, MJd mindig megbanom ha nagyon lecsorosodok a sok fizetni való miatt hogy elfogadom a segitseget mert rám kiabalja hogy én csak a pénz miatt stbstb. ezek után pedig azt hiszi joga van barmi a is bele ugatni. De ugyanúgy már 16 éves korom óta azt hallgatom h bárcsak eltakarodnek itthonrol már végre, mikor

Meg nem alszok már otthon egy napot kétségbe van esve, és csodálkozik ha Elhuzok itthonrol a fenebe ☝🏽

Tudnek meselni cifra dolgokat is, de ezek nagy vonalakban a dolgok. Ha tanulsz menj el kollégiumba, fogj össze valami barátoddal bérel kerek lakast berelj szobát stb.

2017. nov. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Az lemaradt h 21/N vagyok.
2017. nov. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

És az elottem szóló válaszadók ak is igazuk van én eddig úgy tudtam elviselni ezt, hogy volt egy három éves kapcsolatom ahova elbirtam menekülni hetekre ha azt akartam hogy nyugtom legyen, mert sajnos ha a csillagokat Hoznam le az egBol az se lenne eleg. Sosem semmi

Nem elég jó az ilyesfajta embereknek. Engem már megutni nem ut 13 éves koromban kezdte el mikor nem bírta rám erőszakolni az akaratat, orrtoresig, mindent megcsinált duheben, apám rahagyta vagy el se hitte mikor mondtam

Neki ezeket, majd egészen addig folytatta amíg meg nem fogtam a kezet ha épp ütni akart. Utoljara 1,5 eve próbálkozott utoljara akkor sikerült beloknie meg ramboritania a vas oszlopokat a garazsban, és amíg ott fekudtem úgy utlegelt hogy fxsszopo kis gxci kxrva vagyok, amíg le nem rúgtam magamról, mert ha nem teszem meg nem hagyja abba. Utána egy hétig nem látott, irogatta az smsit h h hiányzok neki, majd mikor hazamentem, azzal

Kezdte h mi a szxrt keresek otthon. 👌🏽

2017. nov. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!