Gyerektartãson kivūl mennyi pēnzt vagy ajãndēkot adatok a gyereketeknek?

Figyelt kérdés
Kûlõn ēlûnk a fiamat anyja nevei. Gyerektartãst fizetek de mēg kűlõn is sokszor lehúz pēnzel.De nem mutassa meg mit vesz .
2017. nov. 12. 15:32
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
97%

"És ki kompenzálja akkor a különélő szülőt azért hogy gyakorlatilag anyuka kénye kedvére van bízva hogy mikor láthatja a saját tulajdon gyermekét? És ezzel gyakorlatilag jogsérelem éri nap mint nap."


A láthatás NEM az anya kedve szerint történik, hanem a bírósági határozatban megszabottak szerint. Az a szülö (ebben az esetben apa) meg, aki nincs tisztában azzal, hogy a havi 30 000 Ft jóformán semmire sem elég egy gyerekre, annak nem igazán számít a gyereke vagy a gyerek jóléte!


"Vagy ezt inkább ne kapargassuk mert nem vet jó fényt a szuperanyákra?"


Itt szó sem volt szuperanyákról, hanem a mindennapokról, ellentétben a garasosokodó apákkal szemben.

2017. nov. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 Ketseg2017 ***** válasza:
55%

Lehet hogy soha nem fogok rajonni, hogy minek az olyannak "csalad" ha a vegen ugyis otthagyja oket...

Ha megcsalas tortent, akkor konyrogom az olyan ne kotelezze el magat, hat ennyire nem vagyunk tisztaban mar a sajat korlatainkkal sem?!

Vagy egymasra untatok? Vagy olyan hamar jott a gyerek hogy szetvalasztott titeket?


Miert lett ilyen nagy "divat" a valas?

Nagyon szomoru...


Es sajnos nem vagyok egy maradi gondolkozasu 80 eves nenike, egy sokkal fiatalabb emberke vagyok...


De az ilyen kapcsolatugrandozast gyerek eseteben sajnos elitelem...

2017. nov. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
92%
Vedd magadhoz a gyereket, egyből rájössz mire megy el a pénz.Vagy ez már nem opció neked kérdező?Nem akarod a szabadidődet gyerekneveléssel tölteni nőzés helyett?Az ilyen típusú apukáknak ideje lenne belekóstolni, milyen is egyedül nevelni a saját gyereküket extől gyt-ként kapott 30000-ből.Sanszos, hogy egyből nem lennél ekkora mellénnyel....
2017. nov. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
9%

#33

A magyar bíróságok akkor sem ítélnek az apának egy gyereket ha anyuka mindennap félholtra veri. A nők meg nyilván ragaszkodnak a felügyelethez mert akkor jön a gyerektarha és lehet miből drogozni meg bulizni.

2017. nov. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
14%

Azta:D

Azonnal hp, meg elkényeztetett vagyok, mert a szüleim nem a létminimum szintjére vállaltak? Érdekes.

2017. nov. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
84%

34#

Kezeltesd magad.

2017. nov. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
87%

"gyerektarha és lehet miből drogozni meg bulizni."

Én készséggel hajlandó vagyok elfogadni, hogy ez így van, csak légyszíves vezesd le nekem, hogy abból a havi 30ból (ami még több is egyébként mint az átlagos 15-20ezer), miután a gyerek evett, kifizették utána a rezsit, járt iskolába(bérlet, iskolai felszerelések, osztálypénz), vettek neki normális ruhát, kifizették a különóráját vagy a sportját, esetleg elment a barátaival egy moziba vagy egy sütire/kávéra, meg az ilyen 21. századi luxus cikkeket, mint telefon meg internet is biztosítottak a számára, mekkora az az összeg ami megmarad anyukának a drogozásra?

Tételesen légyszíves.

2017. nov. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
81%
Miért nem csodálkozom? A 47 százalékos mindenhol a nőgyűlölő megnyilvánulásaival jön.
2017. nov. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
35%

Kíváncsi lennék, hogy azok szerint, akiknek ennyire kevés a 30ezer, ott mennyi fizetést keresnek. Mert ha apuka keres 150-160at, vagy még kevesebbet, akkor *nagyon* nem kevés pénz az a 30ezer.

Mellesleg felnőttként, saját fizetésből nem költünk annyit magunkra, mint amit itt egyesek átlagosnak (átlagon alulinak) gondolnak ellátás szempontjából, pedig nem keresünk rosszul.

Kicsit elszállt elképzelések vannak itt.

(Mielőtt valaki nekem esik, nő vagyok és elvált szülők gyereke, tudom, milyen ez az élet.)

2017. nov. 13. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy neked nagyon nem kevés a harmincezer, de itt azt is nézi kell hogy a gyereknek mire elég. Amúgy köszönöm szépen, láttam én eleget hogy az apák mit meg nem tesznek csak hogy kivehessék a gyerekük szájából a kenyeret mert "az ex rajtuk élősködik"
2017. nov. 13. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!