Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mennyire vészes két lakrészes...

Mennyire vészes két lakrészes családi házban együtt lakni egyik szülőtökkel?

Figyelt kérdés

Két szintes, 100-100 m2.

Külön bejáratú.

Azt láttam, hogy többen tartózkodnak tőle.

Milyen saját tapasztalat van illetve mi a véleményetek?


2017. nov. 16. 15:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
57%
Előző kérdést is te raktad ki :D?
2017. nov. 16. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
63%

Magyarországon nagyon nem jó, mert ott képtelen a legtöbb szülö felfogni, hogy a "gyereke" már nem gyerek és semmivel sincs több joga átmászkálni hozzá bármikor bejelentés nélkül, mint egy "idegen" szomszéd esetében lenne.


HA biztos lenne, hoyg betartják azt, hogy csak elöre bejelentve és a bellegyezésetekkel látogatnak meg benneteket, akkor mindegy, ki a szomszéd.


Én külföldön élek, de itt teljesen természetes, hogy a szülök nem zavarják a fiatalok életét, és nem lógnak folyamatosan a nyakukon, ezért itt ez nem lenne gond.

2017. nov. 16. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Igen, én írtam ki.

Köszönöm a válaszokat :D

2017. nov. 16. 16:34
 4/14 anonim ***** válasza:
53%
Mi tesómmal a tetőteret szeretnénk beépíteni. Lene 3 külön bejáratú rész, a mi szüleinkkel nem lenne gond, ez biztos.
2017. nov. 16. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
80%
Én éltem így, amikor megszületett a gyerek, anyósom az egész napot nálunk töltötte, persze ha az én anyám akart jönni, egybol puffogott, hogy a gyereknek nyugalom kell, amúgyis az én anyám majd unokázzon a lánya gyerekeivel. Mire 2 éves lett a gyerek elköltöztünk, pedig nem így terveztük.
2017. nov. 16. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
72%
Személy- és intelligencia-függő, de mivel 4 személyről van szó és tulajdonképpen 2 családról, ráadásul 2 generációról, ezért több konfliktus helyzet lehet. Alaposan kell ismerni a "partnereket".
2017. nov. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
78%
4 évig éltünk együtt anyámmal, katasztrófa volt. Anyósomat kedvelem, mégsem élnék vele.
2017. nov. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
29%

Általánosítasz.

Ez a ti elmétek szintjeitől függ.

2017. nov. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
53%
Az én szüleimmel egy ideig még kihúznám (szóval csak rövid távra tervezve). Anyósom olyan és a viszonyunk is,hogy még egy városba se.
2017. nov. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
50%

Nálunk gond nélkül működik, talán azért, mert mi a saját érdekünket néztük és nem tartottunk közvéleménykutatást róla.

Befolyásol valamit, hogy 10-en ezt mondanak, 10-en meg mást?

Nem ti ismeritek azokat, akikkel terveztek?

2017. nov. 16. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!