Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Amennyiben én már nem bírom...

Amennyiben én már nem bírom megoldani egyedül, "gáz" lenne szólni a szüleimnek? 15/l

Figyelt kérdés

Idén kezdtem el a középiskolát és már év eleje óta folyamatosan szekál az egyik srác. Kezdjük azzal, hogy mindennel felvág, hogy ilyen mobilja van, meg olyan cucca ami ennyibe meg annyiba került, meg hogy mennyi helyen járt már külföldön. Alapjában véve én eléggé csendes vagyok, ha olyanokkal vagyok körülvéve akiket nem ismerek,nehezen ismerkedem,de azért sikerült összebarátkoznom pár emberrel.

A srác pl valamelyik nap odajött hozzám és mondta, hogy látja milyen ósdi ruháim vannak, vehetnék már újakat, amik divatban is vannak. Vagy lett egy olyan dolgozatom, amiben csak 2-3 hiba volt és jött hozzám szünetben, hogy biztos puskáztam, mire mondtam neki hogy megesik, hogy én nem vagyok olyan hülye mint egyesek, erre fogta és széttörte a szemüvegemet és valami olyat mondott hogy legalább nem kell látnom az ocsmány fejemet. Igen, az is a baja, hogy ő csúnyának talál. Az egyik lány, akivel jóban vagyok megkérte, hogy had fonja be a hajam és elkezdte csinálni, aztán amikor a srác bejött leült mellém és vagy fél percig bámult mire mondta, hogy szebb már úgysem leszek.

Az egyik órán, amikor másik teremben vagyunk, mögöttem ül és volt, hogy elkezdett firkálni a hátamra, húzogatta a hajamat stb.

Szintén belekötött, hogy látja hogy nem nagyon megyek sehova, ő pedig 7 éve focizik, és az egyik legjobbnak számít, míg én arra sem vagyok képes, hogy a seggemet megemeljem.

Aztán facebookon a barátnője rám írt hogy nem tudja mit képzelek magamról de szálljak le a srácról, hallotta, hogy nagyon bejön nekem és próbálkozom nála, mire mondtam neki, hogy ebből semmi nem igaz, mert ő szekál, elmeséltem neki mindent. Erre azt kaptam hogy biztos csak kitalálom, ilyeneket ő nem csinál. Másnap mentem suliba, a srácot elkísérte a csaj, pont mellettük mentem el, erre a csaj meglökött,én pedig visszalöktem, errea csaj csak simán leköpött... A srác pedig elkezdett röhögni rajta. Ezután szóltam az osztályfőnökömnek, aki beszélt a sráccal, de nem történt semmi változás, ugyanúgy szekál. A szüleimnek nem mondtam el, mert azt hittem tudok rá megoldást találni, de az ofőm sincs rá hatással..


2017. dec. 3. 03:48
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
100%
"elkezdett firkálni a hátamra, húzogatta a hajamat " Na ilyenkor felállni, pofán ba--ni és üvöltve elküldeni a melegebb éghajlatra, hozzáfüzve, hogy te a tanárra akarsz figyelni.
2017. dec. 3. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
100%

Lendületből verd jól pofán aztan köbd le teis. Ne hagyd magad.

Persze ,szolj a szüleidnek.

2017. dec. 3. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
94%

Szólj a szüleidnek.

Undorító amit csinál ez a srác.

2017. dec. 3. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképp szólj szüleidnek. Én is évekig ebben a pokolban szemvedtem, csak az én életem egy lány keserítette meg. Évekig tűrtem, aztán elmondtam anyának ami történt. Sőt, osztályfőnökömmel is beszéltem, akkor még nem volt nagy változs. Miután anya bement és elmondta Ő is ofinak a dolgokat, a saj hirtelen leszállt rólam. Nem tudom mi történt de nem is érdekel.

Most már jól kezelem a konfliktusokat vele, ez az utolsó évünk együtt. Csak akkor szólunk egymáshoz ha muszáj, ha meg mégis beszól, visszaszólok es mivel mást nem tud, röhög. Szóval ajánlom, hogy szólj szüleidnek.

Az én esetemben egy olyan lányról beszélünk, akire sz*rtak a szülei és nagyon hamar egyedül kezdett élni. Lehetett rá hatni. Szóval akármilyen is a srác családi háttere, rá is lehet majd, csak a megfelelő módon kell.

19/l

2017. dec. 3. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
100%
Szüleiddel bebattyogtok a rendőrségre, feljelentést és távolságtartásit kérni. A tönkretett cuccok árát meg fizesse ki!
2017. dec. 3. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
100%
Engem is bántottak, sosem mertem szólni. Azóta is bánom. 32 éves vagyok. Gyűlöltem az iskolát. Ne hagyd magad!!!
2017. dec. 3. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
74%
Megírod a nevét és hogy hol focizik privátban? Irok olyan e-mail a klubnak hogy holnap kib&sszák mint macskát szarni
2017. dec. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
100%
Ha megvan a száma azt is elküldheted.
2017. dec. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
78%
Én a helyedben felraknák hirdetést a telefonszámával mint hímprostituált.
2017. dec. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
100%

A legjobb lenne ha szolnál az igazgatónak és kirúgnák a gyereket az iskolából. Ha kap pl igazgatoit attol meg ugyan ugy csesztetni fog vagy utálni és nem lesz nyugtod.

Egy ujsag kene amibe az ilyen kocsogokrol irnak cikket es az iskolarol, akkor talan az iskolak szo nelkul kirugnak az ilyeneket akik rossz hiruket keltik.

Ha semmi sem segit akkor masik osztalyba menj át vagy válts sulit.

2017. dec. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!