Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Amennyiben én már nem bírom...

Amennyiben én már nem bírom megoldani egyedül, "gáz" lenne szólni a szüleimnek? 15/l

Figyelt kérdés

Idén kezdtem el a középiskolát és már év eleje óta folyamatosan szekál az egyik srác. Kezdjük azzal, hogy mindennel felvág, hogy ilyen mobilja van, meg olyan cucca ami ennyibe meg annyiba került, meg hogy mennyi helyen járt már külföldön. Alapjában véve én eléggé csendes vagyok, ha olyanokkal vagyok körülvéve akiket nem ismerek,nehezen ismerkedem,de azért sikerült összebarátkoznom pár emberrel.

A srác pl valamelyik nap odajött hozzám és mondta, hogy látja milyen ósdi ruháim vannak, vehetnék már újakat, amik divatban is vannak. Vagy lett egy olyan dolgozatom, amiben csak 2-3 hiba volt és jött hozzám szünetben, hogy biztos puskáztam, mire mondtam neki hogy megesik, hogy én nem vagyok olyan hülye mint egyesek, erre fogta és széttörte a szemüvegemet és valami olyat mondott hogy legalább nem kell látnom az ocsmány fejemet. Igen, az is a baja, hogy ő csúnyának talál. Az egyik lány, akivel jóban vagyok megkérte, hogy had fonja be a hajam és elkezdte csinálni, aztán amikor a srác bejött leült mellém és vagy fél percig bámult mire mondta, hogy szebb már úgysem leszek.

Az egyik órán, amikor másik teremben vagyunk, mögöttem ül és volt, hogy elkezdett firkálni a hátamra, húzogatta a hajamat stb.

Szintén belekötött, hogy látja hogy nem nagyon megyek sehova, ő pedig 7 éve focizik, és az egyik legjobbnak számít, míg én arra sem vagyok képes, hogy a seggemet megemeljem.

Aztán facebookon a barátnője rám írt hogy nem tudja mit képzelek magamról de szálljak le a srácról, hallotta, hogy nagyon bejön nekem és próbálkozom nála, mire mondtam neki, hogy ebből semmi nem igaz, mert ő szekál, elmeséltem neki mindent. Erre azt kaptam hogy biztos csak kitalálom, ilyeneket ő nem csinál. Másnap mentem suliba, a srácot elkísérte a csaj, pont mellettük mentem el, erre a csaj meglökött,én pedig visszalöktem, errea csaj csak simán leköpött... A srác pedig elkezdett röhögni rajta. Ezután szóltam az osztályfőnökömnek, aki beszélt a sráccal, de nem történt semmi változás, ugyanúgy szekál. A szüleimnek nem mondtam el, mert azt hittem tudok rá megoldást találni, de az ofőm sincs rá hatással..


2017. dec. 3. 03:48
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
100%

Lehet gond a sracnal fejben is. Ilyet 2.ban meg oke csinalni, de azert egy kamasz mar erzi, hogy boven atlep egy hatart.

Allj ki magadert! Eddig sem kellett volna turnid, mar az elso szekalasnal kellett volna az ofo. Egyatalan nem ciki szolni a szuleidnek.

Egyutt intezkedjetek mindenkeppen.

Esetleg, ha legkozelebb van ilyen, esetleg vedd fel hangfelvetelre, hogy ne vegye eszre stb. Igy bizonyitekod is lesz.

Illetve a nojenek is elkuldheted, hatha rajon milyen buta o is es a "parja" is.

2017. dec. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
21%
A szeretnéd pénzért megverem...
2017. dec. 4. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
100%
Na meselj! Hogy halad az ugy?:)
2017. dec. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
45%
Miért lettem lepontozva utolso elotti vagyok. En nem leszek csoro a gyerek mevtanulja a lecket a lanyt meg nem fogja piszkalni
2017. dec. 4. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!