Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Milyen dolog az hogy ha a...

Milyen dolog az hogy ha a szülő vagy a testvér azt mondja, hogy fogjam be a pofámat?

Figyelt kérdés
A szüleim is mondták már ezt nekem. Pl. az én szobámban nézik a tvt, valamit mondanék, csak úgy szimplán, ezt mondják nekem. Vagy volt hogy észrevettem egy pókot és pókot és jajveszékeltem, és erre a tesóm azt mondja, hogy fogjam be a pofámat, egész nap ugatok.
2017. dec. 8. 12:52
 1/7 anonim ***** válasza:
51%
Így ebben a formában borzalmas. Ez minősíti őket. Lehet nem hullajtanék könnyeket, ha elköltöznék.
2017. dec. 8. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
56%
" észrevettem egy pókot és jajveszékeltem" - akkor érthetö, ha el akarnak hallgattatni.
2017. dec. 8. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
69%

Menj ki abból a helységből mindig, ahol ők vannak, tanulj jól, és menj minél előbb kollégiumba. Utána vissza se nézz többet.

Amúgy is jobb, ha kiszakadsz abból a környezetből.

Sok szerencsét! :)

2017. dec. 8. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
55%
Iszonyat csúnya és bántó ilyet mondani egy szerettünknek, de vagy az van, hogy ilyen bunkók és akkor azt kiskorodtól már meg kellett szoknod, hiszen ők neveltek, és fura lenne, hogy éppen ezen az egy mondaton akadtál ki, vagy pedig valami oka van annak, ha elegük van már abból, hogy téged hallgassanak. Ezt ismeretlenül nem lehet megítélni. Ha a pók miatt jajveszékelsz és ezt teljesen normálisnak tartod, akkor azért el tudom képzelni, mit kell hallgatniuk egész nap, ne haragudj..... és arról sem írtál semmit, hogy mielőtt így szólnak hozzád, hányszor kértek meg szépen, hogy kicsit hagyd őket békén.
2017. dec. 8. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
58%
Második válaszoló! Azért ezt te se gondolod komolyan, hogy igazuk van! Van, aki retteg a póktól. Ettől függetlenül még ne beszéljen az illetővel senki se úgy, mint akit a seggéből rángatott elő. Senki, nem hogy rokon!!!
2017. dec. 8. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
93%
Csúnya, de olykor a legjobb családban is megesik. Persze, ha rendszeres, az gáz...
2017. dec. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Elég tirpák családod van, már bocsi...
2017. dec. 8. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!