Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ha kiirt az orvos egy hétre...

Ha kiirt az orvos egy hétre de a szuleim azt akarják hogy bemenjek a suliba. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Kedd reggel rosszul éreztem magam, ezért nem mentem suliba. Ha kiírt az orvos az egész hétre akkor bemenjek vagy ne? a szüleim azt mondjak ha nem megyek be baj lesz.. dehat kiirt az orvos.. mit tegyek? a valaszokat elore is koszi

2017. dec. 13. 18:36
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Engem is volt, hogy beküldtek betegen.

Semmi értelme úgy bemenni, nem tudsz rendesen figyelni és a többieket is lefertőzöd.

Maradj otthon, pihend ki magad.

Ha már meggyógyultál és még van igazolásod, akkor bemehetsz majd. De szerintem semmi baj nem történik, ha kihagysz pár napot..

Az osztálytársak gondolom segítenek a leckében, elküldik mi volt , nem maradsz le.

A karácsony előtti pár napban amúgy sem szokott annyira kemény tanítás lenni tapasztalatom szerint.

2017. dec. 15. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
0%
Menj el egy KÖNYVTÁRBA és ott tutsz melegben TANULNI. TE IS JÓL JÁRSZ ÉS SZÜLEID IS nyugodtak lesznek.
2018. jan. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!