Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan segíthetnék kideríteni...

Hogyan segíthetnék kideríteni a páromnak, hogy tőle van a kisebbik gyermeke vagy sem, ha ő nem annyira hajlik a dologra?

Figyelt kérdés
Párommal 1 éve vagyunk együtt, közvetlen előző kapcsolatából jött, ahol 3 gyerek van, 4 éves ikerpár, akik megszólalásig hasonlítanak rá, illetve egy másfél éves kislány, aki kicsit sem. Gyerektartás fizet utánuk, el is szokta őket hozni (főleg az ikreket), de nem annyira nagy örömmel, ahogy észreveszem és nem is foglalkozik velük intenzíven, inkább, mint akinek a fogát húzzák... Kérdeztem persze, hogy mi ennek az oka, csak vonta a vállát, mostanában viszont arra célozgat, hogy az a baja, hogy nem hisz abban, hogy a kislány tőle van, mivel nem hasonlít rá és a volt barátnője nagyon gyorsan talált új párt, amiből arra következtet, hogy biztos nem mostanában lett neki ez a kapcsolat... Kérdeztem, miért nem kér apasági vizsgálatot? Azt mondja, hogy nem akar, én viszont azt nem akarom, hogy szenvedjen, illetve feleslegesen húzzanak le tőle több gyerektartás, mert nem igazság, ha nem az övé a lány. Mit tehetek ilyenkor? N23
2017. dec. 15. 16:10
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯
 91/103 anonim ***** válasza:
20%

Utolsó másold már be egy olyan hozzászólásomat, amiben azt írtam hgy ne csinálja meg.

Pont a legelsőt azzal kezdtem hogy csinálja meg minnél előbb, de szerintem csalódás fogja érni...Ez a véleményem, ez az oldal meg arra való hogy leírjuk, pont ahogy te is ezt teszed, egy jó kis személyeskedéssel megspékelve :)

Vergődni meg ti szoktatok.

2017. dec. 16. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/103 anonim ***** válasza:
40%

Jaj, kérlek ne.

Magad ismered be, hogy azért csak hozzáteszel valamit.

Az igazság leírása meg nem személyeskedés, hiába is próbálnál terelni.

Legközelebb kelj fel hamarabb, ha velem kezdesz, mert én meg már az elején leírtam, hogy ez lesz a vége.

80 hozzászólás, a kérdező meg a teszt támogatóinak fikázása. Én itt befejeztem a hülyeséged, úgy se ismernéd be soha, hogy nincs igazad, de ezt már más is leírta.

További kellemes kérdező fikázást!

2017. dec. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/103 anonim ***** válasza:
20%

Akadjál már le rólam te agyhalot!! Csak a 69-es hszemben 2szer írtam le hogy csinálja meg a tesztet, a lehutolsóban leírtam hogy ha nem az övé a gyerek akkor nem tartozik semmivel, max az exnek egy pofonnal, a többi hsze-mnek meg köze nem volt a teszthez.

És nem én írtam az összes hozzászólást :D Ennyi ésszel inkább kussba maradnék, tanulja meg olvasni te IQ nuku.

És nagyon elmés hogy te most megmagyaráztad magadnak hogy mi van ha én hozzáteszek még valamit. Igen hozzáteszek, mert ha valaki valótlant állít róla, akkor többnyire megvédem magam.

Enyi ésszel meg remélem nem szaporodsz, te funkcionállis analfabéta.

2017. dec. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/103 anonim ***** válasza:
37%
De ha a pasi nem akarja, akkor ti miért biztatjátok arra, hogy csináltasson tesztet, nem az ő dolga, abszurd még a gondolat is, hogy a szülők beleegyezése nélkül valaki ilyen dolgot tesz. Betegek vagytok nem kicsit. Ha a kérdező nem tudja rávenni erre a párját, akkor nyugodjon le, ez a párja döntése.
2017. dec. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/103 anonim ***** válasza:
56%

Azért, mert a pali emészti magát.

De most muszáj játszani a hülyét?

Ha egyértelmű nyomok lennének akkor is magyarázkodnál meg keresnéd a kifogásokat.

2017. dec. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/103 anonim ***** válasza:
65%

3 gyerekes elvalt pasi 50% fozetessel

Waoooo fonyetemeny komolyan

Tuti valami onbizalomhianyos serult banyarem vagy vagy santa felszemu pupos ha ennyivel beered

2017. dec. 16. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/103 anonim ***** válasza:
36%
Utolsó, tudod nem csak számító mocskok léteznek, hanem normális nők és férfiak is, szép számmal. Úgyhogy a rejtély inkább az, hogy aki beéri egy számító némberrel, az miért teszi...
2017. dec. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/103 anonim ***** válasza:
67%

LOL. Szóval akinek normális férje van, aki nem hagyja ott a családját, foglalkozik a gyerekeivel, az kizárólag számító dög lehet és ősanya. Ha felhívja a kedves kérdező figyelmét arra, hogy a párja állítólagos gyanúja nem indokolja azt, hogy lesz..rja mind a 3 gyerekét, ezenkívül vannak bizonyos törvények, amiket be kell tartani, akkor nyilvánvalóan vaj van a fején.:D Ha pedig a kérdező meglehetősen visszataszító megnyilvánulásai után megemlíti, hogy a 40 ezer forintos eredmény jó eséllyel nem fog megfelelni a várakozásainak, miszerint valamivel több pénze marad a pasikájának, akkor kárörvendő. No és persze ha a kérdező azt állítja, hogy azért kefélt két 3 éves és egy féléves gyerek apjával, mert az anya r..banc, akit a 1,5-2 éves ikrek mellett többen is használtak, a kislány pedig biztos nem a pasié, mert másfél évesen nem fedezhetők fel rajta egy felnőtt férfi markáns vonásai, akkor az úgy színigaz, kétség nem fér hozzá.:D

Csodálom, hogy ennyi ésszel egyáltalán be tudtok kapcsolni egy számítógépet.:D

2017. dec. 16. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/103 anonim ***** válasza:
42%

98.

Hagyjad, biztos ezeknek a válaszadóknak is csak ilyen elvált gyerekét hátrahagyó nyomi jut csak.

2017. dec. 17. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/103 anonim ***** válasza:
100%
Én azért kíváncsi lennék a teszt eredményére kérdező, ha tényleg megtörténik.Sok kérdésnél nincs válasz arra, mi lett a vége.
2017. dec. 17. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!