Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ezt csak én reagálom túl?

Ezt csak én reagálom túl?

Figyelt kérdés

Én egy olyan lány vagyok aki zárkózottabb és a szüleimnek van mikor a szüleimnek elmondok dolgokat, ami egyébként nem tartozik másra és mégis ha másokkal beszélgetnek akkor elmondják a szüleim ezeket a dolgokat.Szerintem senkit sem érdekel, meg semmi közük nincsen ilyen dolgokhoz másoknak.

Igaz már nyíltabb vagyok, de úgy gondolom hogy amit a szüleimnek mondok el az csak rájuk tartozik.Számomra ciki dolgokat is elmondanak és másoknak (nem családtagra gondolok mert oké ott még elfogadnám mert nevetni is lehetne a régi dolgokon).

Mit tegyek hogy ez ne legyen így?

16/L


2017. dec. 16. 16:37
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Mondtad már konkrétan a szüleidnek azt, hogy "de ezt kérlek ne meséljétek el másnak, mert csak veletek akartam megosztani"?
2017. dec. 16. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem mondasz el neki mást, csak olyan dolgokat, amiket kiraknál egy hirdetőoszlopra is. :/
2017. dec. 16. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
80%

Na, én többek között ezért nem mondok el SEMMIT a családomnak.


A párom az egyetlen, akivel minden gondomat-bajomat megosztom, de a rokonok gyakorlatilag azt sem tudják, ki is vagyok.

Volt idő, mikor nekik is meséltem a munkámról a magánéletemről (publikus dolgokat), de mikor a boltban is visszahallottam, akkor ott beszüntettem a dolgot.

Négy éve már, hogy alapvető infókat osztok meg, vagy semmitmondó dolgokról beszélgetek velük. Így jártak.


28n

2017. dec. 16. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!