Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek normális ahogy...

Szerintetek normális ahogy anyukám kezel engem (lenn)?

Figyelt kérdés

Tehát az a stájsz, hogy 17 éves vagyok, fiú.


Anya úgy fogja a kezem, mintha kb 3 éves lennék...

Ez pl. ott nyilvánul meg, hogyha elmegyek valahova a barátaimmal akkor el kell mondanom percől percre hová megyek, kivel, őket meg kell mutatnom facebookon, ha nem szimpatikus neki a képek alapján valaki, vele sehova nem mehetek.

Sötétedésre haza kell érnem rendre, emellett az összes messenger beszélgetésemet meg kell mutatnom neki, kivel beszélek és mit...

4 óránál sose lehetek többet kinn.

Alkoholt nem ihatok, még 2%os gyümölcsös sört sem, 17 éves fiú vagyok...


Bulizni kb sose mehetek, mert egy buli 10 körül kezdődik, akkor meg le kell feküdnöm aludni.

Iskolába ő készíti ki a ruháim, nem mehetek akármiben...


Ez én lihegem túl vagy ez nagyon nem normális?


2017. dec. 28. 12:04
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Velünk él, nincs semmi gond amúgy a családban, ő nem szigorú, vele nem foglalkoztak a szülei, és lám felnőtt...

Vele nagyon jól vagyok, ő mindig ad pénzt, ha anya nincs itthon elenged bárhova, még ma érj haza címszóval, soha nem aggódik értem, leszarja, hogy kivel és hova megyek, neki az a fontos hogy jól érezzem magamat, nekem jó legyen.

2017. dec. 28. 13:02
 12/19 A kérdező kommentje:

Csak apa napi 16 órát dolgozik, egy céget vezet, ezért őt csak este látom...

Szóval nem csak mi vagyunk anyámnak, ráadásul szinte zökkenőmentes a házasságuk 20 éve...

2017. dec. 28. 13:04
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Ez már beteges anyukádtól!

Állj ki magadért és lázadj!

Apukád is próbáld bevonni hogy segitsen vele megértetni hogy már nem 10 éves vagy!

2017. dec. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Ez nem normális.

Apádnak is kelene segíteni

(Különben ha pénzt keresel a motorszereléssel az már nem hobbi, mondjuk jelen esetben nem is "munkahely", ha nem amolyan "maszek").

2017. dec. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
*kellene
2017. dec. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
18%
Gáz. Mi 14évesen beb@$ztunk a Hubertustól meg az Almabortól és 02:00körül jártunk haza nyáriszünetben.
2017. dec. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Kérj apukádtól segítséget. Vagy bírd ki ezt az egy évet, utána megmondhatod anyádnak hogy nagykorú vagy és oda mész ahova akarsz. Az eddigi stratégiád nem vált be ha csak ordít. Mi lenne ha.felvennéd azt a ruhát amit akarsz.....nem fogja lerángatni rólad. Ha.nem emged el napközben imdokolazlanul kimész az ajtón. Vagy nem mész haza csak este 8ra. Ha így.is ordít meg úgyis akkor nem mindegy? 😉
2017. dec. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Nagyon beteg. A helyedben elhúznék anyám mellől amint csak tudnék.
2017. dec. 29. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Szia! Változott már a helyzet?
2020. márc. 29. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!