Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan győzzem meg anyát...

Hogyan győzzem meg anyát arról, hogy lehessen egy vagy két színes tincs a hajamba? 15l

Figyelt kérdés

Még nem próbáltam felhozni, de annó a hetedik osztály előtti nyáriszünetre ő adta az ötletet ugyanehhez csak piros tincsel.(Az a tincsem volt szőkítve, szóval miután kikopott szőke tincsem volt) Azóta volt barnás vörös az egész hajam (eredetileg barna a hajszínem amúgy), élénk vörös és ballagáskor sötét padlizsánlila is.


Igazából általánosban sem érdekelt senkit, gimnáziumba gondolom szintén nem fog érdekelni senkit, ha abból indulok ki, hogy vannak nállam extrémebb kinézetűek is.


Színben pedig a rózsaszín, világoskék, világoszöld esetleg lila jöhetne szóba.


Szerintetek, hogy kezdjem a kérdést úgy, hogy meg is győzzem, ne csak összevesszünk? 15l


2017. dec. 30. 17:00
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
96%
Én már azt is csodálom, hogy ilyen fiatalon engedte neked. Nem értem a kérdést abbol a szempontbol, hogy most mi változott, miért félsz megkérdezni? Ha meg nem engedi, akkor vegyél ilyen egyszeri szinezöt, ami hajmosás alkalmával ki is jön a hajadbol.
2017. dec. 30. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
Szerintem próbáld meg a hajkrétát először.Olyasmi mint egy szines púdet, csak végighúzod egy tincseden és befogja.Viszont mivel ez csak egy por, nem festék vagy szinező ezért 1 hajmosásnál kijön a hajból.Sőt nekem például ha megfésülködöm kb lejön a fele..Eleinte énis szines hajat akartam de nem mertrm festeni ezért ez jó megoldás volt.Szerintem anyud véleményét is kikérheted ez után hogy melyik szín legyen, jól áll e stb.
2017. dec. 30. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Vegyél hajszínező krétát, néha húzd át egy tincsen, és kész.
2017. dec. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Szerintem is nyugodtan kérdezd meg, ha ilyen engedékeny volt eddig, biztos, hogy nem fog nemet mondani.
2017. dec. 31. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Ha már minimum egy éve úgyis fested a hajad, miből gondolod, hogy pár tincsen fennakad anyád. Tényleg ennyire fontos neked ilyen fiatalon tönkrevágni a hajad? Értem hogy 14 évesen nagyon menőnek gondolod, de hogy anyádnak sincs több esze, számomra teljesen érthetetlen.
2017. dec. 31. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!