Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan tálalnád ezt konzervatí...

Hogyan tálalnád ezt konzervatív, szűk látókörű szüleidnek?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy néger sráccal teljesen véletlenül. Magyarországon él, magyar értékrendek szerint és itt is nőtt fel. Teljesen normális ember, semmiben nem különbözik másoktól a külsejét leszámítva ami éppen elég ahhoz, hogy a szüleim "kiakadjanak", ugyanis ők kissé maradiak, konkrétan nincs bajuk más nemzetiségekkel amíg nem kerül a közelükbe egy. Apukám nem nézi jó szemmel a vegyes kapcsolatokat. Nem szeretném, hogy nagyon kiakadjanak vagy éreztessék vele de ötletem sincs hogyan mondhatnám el nekik anélkül, hogy nagy cirkusz lenne. Én nem szeretném őt eltitkolni de azt se szeretném, hogy ne lehessünk nálam a szüleim miatt. Mit tennétek a helyemben?

21 éves vagyok.


2018. jan. 11. 14:24
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
72%

Én csak azt sajnálom, hogy van aki a mai napig ennyire konzervatívan gondolkodik.

Mindenki maga dönti el ezt persze,de valahol nem helyes szerintem.

A helyedben nem igazán foglalkoznék a tálalással. Elmondanám nekik és pont. Viszont a srácot mindennek ellenére még biztos nem mutatnám be, mert ilyennek kitenni valakit akit szeretünk nem egy leányálom.

Ahogyan írták előttem is nem igazán vagyunk az a befogadó nemzet sajnos ilyen téren. Lehet itt sok embernek magyarázni, hogy dolgos adót fizet stb. Ez itt sajnos nem mindig indok, foLyamatosan a bántó beszólásokat és megjegyzéseket kapjátok majd. Persze tisztelet a kivételnek, itthon sem mindenki ilyen

Nagyon sok boldogságot kívánok nektek és remélem szüleid is elfogadóbbak lesznek idővel

2018. jan. 11. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
64%

Idösapám, ne tessen már rasszista f@ßkalapnak lenni.


Ennyit kell mondani, ha nem tetszik nekik, akkor meg jól hagyni őket a fenébe, aki nem tudja elfogadni a gyereke amúgy teljesen normális párját, az nem érdemli meg az oxigént.

2018. jan. 11. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
8%

"Megismerkedtem egy néger sráccal teljesen véletlenül. Magyarországon él"


...és tudod, hogy miből??

Ugyanis az itteni nigériaiaknak a 90 %-a kábítószert árusításából él!!

2018. jan. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
88%
@13 Érdekes, az én nigériai, kameruni, elefántcsontparti, kenyai, ugandai munkatársaim diplomás, több nyelven beszélő, rendesen adózó, önszorgalomból magyarul is megtanuló emberek. Olyanok, akiket valóban ismerek, ellentétben az általad említett "nigériaiakkal". Odseneki.
2018. jan. 11. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
3%

Utolsó!

Állampolgári alapjogod, hogy h ü l y e maradjál!

2018. jan. 12. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
22%
15-ös. Igen, van aki elhiszi, hogy a sivatagi fűkunyhókból érkezett, írástudatlan népek egyetemet végzett több nyelven beszélő emberek. És még mi vagyunk a hülyék. -.-
2018. jan. 12. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Az egész csak a te feltételezéseden alapul, kérdező, és ebből sikerült vihart kavarni itt a gyik bilijében.:D Vagy volt már színesbőrű fiúd, akit udvariatlanul fogadtak?:-)

A legtöbben azért ellenzik a vegyes házasságot, mert valóban nehéz lehet áthidalni a kulturális különbségeket, ill. esetenként felmerülhet a kérdés, vajon tényleg az önzetlen szerelem tartja-e össze a párt. Van rokonom, akinek a szülei a végsőkig ellenezték, hogy az ázsiai pasijához hozzámenjen - nem a fiú bőrszíne miatt, hanem azért, mert kívülről egyértelműen látható volt, hogy a srác csak itt akar maradni. Teljesen más volt a szemlélete néhány fontos dologban, mint a rokonomé, elég hamar meg is romlott a kapcsolat köztük az esküvő után - pedig akkor már a szülők is belenyugodtak a dologba, és befogadták a srácot. Ha a te fiúd itt nőtt fel, európai gondolkodása, szemlélete van, rendes, normális srác, akkor aligha van mitől tartanod, nyugodtan mondd el a szüleidnek.

2018. jan. 12. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Mi lett?
2018. okt. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!