Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti, hogy reagálnátok arra,...

Ti, hogy reagálnátok arra, hogy, ha a fiatok az arcára tetoválna?

Figyelt kérdés
A fiamnak már eddig is voltak tetkoi a kezén a testen stb amit nem néztem jó szemmel,de ma haza állított úgy,hogy az arcára tetováltatott egy óriási A betűt(?)!!!Felsem bírom fogni,ti mit szólnátok hozza?

2018. jan. 13. 23:07
1 2 3 4 5 6
 1/57 anonim ***** válasza:
89%

A betut???

De az arcara hova?

En el sem tudom ezt kepzelni....

2018. jan. 13. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/57 anonim ***** válasza:
24%

Attól függ, mennyi idős. Ha már elmúlt 18, akkor már őmaga dönt. Ha ezt akarja, akkor tegye. Viszont ha még 18 alatt, akkor sem tehetsz semmit, max megbüntetheted. Egyébként kiakadnék, mert meg se kérdezett róla, de elfogadnám egy idő után, hiszen ő döntött így. Ha nem bánja meg, akkor jó. Ha meg igen, akkor tanul a saját hibájából.


13/L

2018. jan. 13. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/57 anonim ***** válasza:
35%
Wow,ha jól tippelek akk az A betű az Anarchyt jelenti :D én speciel imádom a tetoválásokat,a nyak és az arc tetkok meg brutal jók tudnak lenni.
2018. jan. 13. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/57 anonim ***** válasza:
75%
Tényleg az ő dolga a tetoválás, de nagyon nem örülnék neki én sem. Az ilyen tetoválások a külvilág felé nem mutat valami bizalomgerjesztő képet az illetőről. Munkahelyen, állásinterjún mit gondolnak majd róla, mi az az A betű? Még mielőtt belevágott a tetoválás-készítésbe, de nem, már késő, még gyerekkorában kellett volna jobban elbeszélgetni vele az élet nagy kérdéseiről, a felnőttek lehetőségeiről, problémáiról stb. és akkor talán nem hozna most ilyen döntéseket.
2018. jan. 13. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/57 anonim ***** válasza:
84%

A betűt??

Miért nem egy FÉG gázkazánt?

Annak is ugyanannyi értelme van.

2018. jan. 13. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/57 anonim ***** válasza:
44%
Ha az az A betű tényleg Anarchyt jelent és csak fele olyan jól áll neki mint pl Lil Peepnek Akk brutal jó tetko lehet
2018. jan. 13. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/57 anonim ***** válasza:
87%
Nehogy már az anyuka legyen a hibás...Most őszintén hány embernek fordul meg a fejeben az arc tetovalas?
2018. jan. 13. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/57 anonim ***** válasza:
82%
Most itt el vannak ájulva egy páran, hogy gengsztereknek, celebeknek, reppereknek, bűnözőknek, gettósoknak stb. van anarchy vagy hasonló tetoválása, akkor az mennyire jó. Persze, elmehetsz közmunkásnak vagy mosogatni, esetleg kidobóembernek, mert igényes munkahelyre nem fognak felvenni, a társadalom pereméhez tartozó embernek fognak kezelni, ha ilyet csináltatsz, de attól baromi menő. -.-
2018. jan. 13. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/57 anonim ***** válasza:
76%
Utolsóval egyet értek
2018. jan. 13. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/57 anonim ***** válasza:
92%

#8: De lehet grafikus is vagy távprogramozó, nekem többféle melóm volt, ahol nem is látott a megrendelő, de fizetett... A többinél sem volt fontos a kinézetem, bár tény, hogy tetkóm nincs és nem is lesz, túl tartós, semmi nincs, ami tetszene s amit garantáltan magamon akarok tudni 100 éves korom után is :D

Nyilván megvannak az ilyesmi hátrányai és speciel szerintem arcra egy A betű elég durva.


Tuti elbeszélgetnék a sráccal, hogy ez mégis miért és biztos benne, hogy jó ötlet volt-e, de ugye, sokat nem tudnék tenni, így igyekeznék megőrizni a nyugalmamat. Végülis az ő élete (de mivel a gyermekem, nekem sem tökmindegy, az milyen).

2018. jan. 13. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!