Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti, hogy reagálnátok arra,...

Ti, hogy reagálnátok arra, hogy, ha a fiatok az arcára tetoválna?

Figyelt kérdés
A fiamnak már eddig is voltak tetkoi a kezén a testen stb amit nem néztem jó szemmel,de ma haza állított úgy,hogy az arcára tetováltatott egy óriási A betűt(?)!!!Felsem bírom fogni,ti mit szólnátok hozza?

2018. jan. 13. 23:07
1 2 3 4 5 6
 21/57 anonim ***** válasza:
36%
Semmit. Erre már igazán nem lehet semmit mondani. Maximum megmondanám neki, hogy ha másutt nem kap munkát akkor mehet a gyárba mert én nem fogom eltartani. Itt már úgy el van cs_eszve a gyerek, hogy már kár minden szóért.
2018. jan. 14. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/57 anonim ***** válasza:
0%
Hiro fan? :D
2018. jan. 14. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/57 A kérdező kommentje:
Nem azt mondom,hogy mi vagyunk a legjobb szülők,DE minden megkapott,nem volt hiánya semmiben..Az apja külföldön dolgozik már lassan 15eve csak azért,hogy márkás ruhákban járjon! Egy szar bizonyítván után is sikerült benyomnom egy erős gimnáziumba minden lehetősége adott volt.Erdekes módon a nővére képes volt tovább tanulni.Ettol függetlenül továbbra is a fiam és ugyanúgy imádom,de ideje elengednem a kezét
2018. jan. 14. 12:36
 24/57 anonim ***** válasza:
53%
Kérdező, talán ideje lenne megkérdezni a gyereket, hogy ő maga mit akar...
2018. jan. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/57 anonim ***** válasza:
39%
Az meg a másik kérdés, hogy vesz fel egy erős gimi olyan valakit, akinek szar a bizije?
2018. jan. 14. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/57 anonim ***** válasza:
55%
Nekem is van az arcomon tetoválás,de meg nem éreztem a hátrányát.Igaz nem alkalmazott vagyok hanem munkáltató :D
2018. jan. 14. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/57 anonim ***** válasza:
28%
gondolom, szemöldöktetoválásod van, utolsó :D
2018. jan. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/57 anonim ***** válasza:
17%
Kérdező, nem tudsz mit tenni. Én biztosan rosszul reagálnék. Nyilván a gyerek is meg fogja bánni, kell még pár év. De te nem tudsz mit tenni. És most már ő sem nagyon.
2018. jan. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/57 anonim ***** válasza:
33%

Hú, de eretnek gondolatnak számít itt, hogy talán a gyereket kellene megkérdezni (pláne 19 évesen, de valójában már sokkal korábban is), hogy ő maga mit akar kezdeni a saját életével... nyilván a lepontozók úgy ugrálnak, ahogy mások mondják, és örömüket a másoknak megfelelésben lelik...

Kérdező (& utolsó) - lehet, hogy meg fogja bánni, de lehet, hogy nem - pont, ahogy az élet bármely döntését az ember... é az is lehet, hogy a t. szülők fogják megbánni, hogy a saját vágyaikat és álmaikat, gondolkodásukat és értékrendjüket akarták örökösen a gyerekre vetíteni... bár sok szülő soha sem jut el odáig, hogy ezt belássa, ahogy az én őseim se fogták fel soha, hogy a "polgári középosztályos lét" az az ő álmuk és nem az enyém, és bizony az én kizárólagos döntésem, hogy nem ezt az utat járom, és várhatják az idők végeztéig meg még egy napig, hogy ezt bánjam:)

Kérdező, ismered a viccet, hogy miért kell egy komplett úttörő-örs, hogy átkisérje a nénit az úton? Hát, mert nem arra akar menni...

Őszintén, a fiad akarta, hogy "benyomd egy erős gimnáziumba", vagy akarata ellenére történt, és te meg álnaívan csodálkozol itt, hogy miért csak az ilyen féle lázadás maradt neki???

2018. jan. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/57 anonim ***** válasza:
26%

Munkahely meg megoldhato, dolgozhat gyarban peldaul, vagy mosogathat, takarito nemigen lehet, ok nagyon elol vannak, jol lathatoak.

Itt a parkereses az, ami majd gondot fog okozni neki. Megis melyik nonek fog igy kelleni?

2018. jan. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!