Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti, hogy reagálnátok arra,...

Ti, hogy reagálnátok arra, hogy, ha a fiatok az arcára tetoválna?

Figyelt kérdés
A fiamnak már eddig is voltak tetkoi a kezén a testen stb amit nem néztem jó szemmel,de ma haza állított úgy,hogy az arcára tetováltatott egy óriási A betűt(?)!!!Felsem bírom fogni,ti mit szólnátok hozza?

2018. jan. 13. 23:07
1 2 3 4 5 6
 11/57 anonim ***** válasza:
40%

Tudod, erre már nem nagyon lehet mit mondani a fiadnak. Legjobb nem is szólni neki. Max. annyit: aha, látom, van új tetkód! Nincs értelme szidalmazni, még a végén csak még többet rakatna az arcára lázadásból.

Sajnálom, hogy így félresikerült a gyerek...

Ez nem a te hibád, ilyen a genetika. Előjön egy-egy furább gondolkodású egyén is, akire nem hat a nevelés sem.

Esetleg, ha szégyelled, amit maximálisan meg tudok érteni, költözz másik városba/településre, hacsak nem köt valami nagyon a mostani helyhez, rokonok, jó barátok, munkahely. Mert az új helyen megoldható, hogy inkább te látogasd a fiad, ő ne menjen túl sűrűn hozzád, és akkor a környezeted sem fog megdöbbenni.

2018. jan. 13. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/57 anonim ***** válasza:
79%
Sehol nem zavar a tetkó, de az arcra..., hát az ő dolga. Jó pár évig ez itthon még nem lesz elfogadott. Bankigazgatóként tuti nem tud elhelyezkedni. Nyilván túloztam, de pont ezért írtam egy ilyen magas beosztást.
2018. jan. 13. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/57 anonim ***** válasza:
87%

Ez most ilyen mánia a 15-18évesek között.

Uj zenei alakok miatt mint pl Xxxtentaction,lil peep,lil pump,stb.

Gratulálok neki!

22f

2018. jan. 14. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/57 anonim ***** válasza:
39%
Kérdező, az ő arca, az ő élete. Ha a személyisége tényleg olyan lenne, mint amit a tetko tükröz - tehát pl. tényleg anarchista gondolkodású - akkor simán tudomásul venném, ha csak divatból varratta magára, hát akkor meg elgondolkodnék, hogy mi siklott félre a nevelésében...
2018. jan. 14. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/57 anonim ***** válasza:
34%
Mennyi idős? Menjen, dolgozzon, lakjon egyedül, aztán úgy csúfítja el magát, ahogy akarja.
2018. jan. 14. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/57 anonim ***** válasza:
52%
Ugyan már, mitől lesz egy gyerek anarchista? Azt se tudja mit jelent.
2018. jan. 14. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/57 anonim ***** válasza:
69%

Én már azon röhögök, hogy 13 évesek osztogatnak gyereknevelési tippet itt.

Egyébként én tetoválás párti vagyok, de még én is kiakadnék. Ha 18 éven aluli leszedetném vele.

2018. jan. 14. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/57 A kérdező kommentje:
19 éves...
2018. jan. 14. 08:55
 19/57 anonim ***** válasza:
35%

Megoldanám.neki, ha ennyire nagyfiu, menjen el dolgozni az uj tetkójával :)

Kiváncsi vagyok, hány cég dobja ki azonnal ;)

2018. jan. 14. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/57 anonim ***** válasza:
89%
Kitetoválta magát a munkaerő piacról. Gratulálj neki! Ha zenélésből él vagy nem kell emberek között mozogni meló közben akkor nem akkora gáz. De azt tudomásul kell venni hogy a társadalom igen nagy hányada nem tolerálja a "mezei" tetoválást sem nem hogy az arctetkót.
2018. jan. 14. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!