Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti, hogy reagálnátok arra,...

Ti, hogy reagálnátok arra, hogy, ha a fiatok az arcára tetoválna?

Figyelt kérdés
A fiamnak már eddig is voltak tetkoi a kezén a testen stb amit nem néztem jó szemmel,de ma haza állított úgy,hogy az arcára tetováltatott egy óriási A betűt(?)!!!Felsem bírom fogni,ti mit szólnátok hozza?

2018. jan. 13. 23:07
1 2 3 4 5 6
 51/57 anonim ***** válasza:
ezt miért kell mindig kiemelni?
2018. febr. 2. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/57 anonim ***** válasza:
51%

Azt ,hogy egy őrült csöves akit így

még wc.pucolónak sem fognak felvenni

2018. febr. 2. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/57 anonim ***** válasza:
47%
Itt a tetkómániások pontoznak?Legyen akkor Nektek is jó sok.Különösen a pofátokon,de annyi,hogyha találkoztok valakivel az rémülten fusson az ellenkező irányba.
2018. febr. 2. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/57 anonim ***** válasza:
42%

Látom, azóta sem tudtad megemészteni. A helyedben sírnék, sírnék, hogy hol a búbánatban rontottam el a gyerekemet. Jelenleg van jövője? Tervei? Tanul vagy dolgozik? Beszéltek egyáltalán, hogy mit tervez x év múlva a A betűvel az arcán?

Nem tudsz már mit tenni, mint elfogadod. És a kamionos apja? Még mindig kamionozik? Én úgy gondolom az arcra tetoválást, hogy van a bandája, a bandában menő a tetkó és ő meg merte tenni a legesleges helyre a tetkót.

(Nekem nincs tetkóm, remélem nem is lesz, nem vagyok hithű tetkóellenes, de sajnálom, hogy feltalálták.)

2018. febr. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/57 anonim ***** válasza:

51#: azért kell kiemelni, mert a kedves Kérdező nehezen tud megbarátkozni ezzel az új helyzettel, mert a fia nem a hajába nyíratott egy A betűt, hanem az arcára.


Kedves Kérdező, még az jutott az eszembe, hogy a neten vannak pszichomókusok, lehet, Neked jó lenne, hogy ki tudnád vele beszélni, hogyan tovább?

2018. febr. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/57 anonim ***** válasza:

Hagyjad, felnött ember, menjen dolgozni a tetkójával, de a főnökség 95 százaléka élböl elhajtja, pl cég.

És hiába a távmunka, meghallgatások akkor is vannak elötte, hacsak nem freelancer (amiből me/ nem lehet megélni).


És ideje lenne ha a férjed leállna az eszelös munkával hogy a kis hülye mindent megkapjon.

Lehet melózni, ABBOL fizesse a szrjait, ha már tetkoztatni "felnött", dolgozni is az!

2018. febr. 10. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/57 anonim ***** válasza:
26%

Vannak ötleteim,hogy kiknek kellene,

és milyen betűt az arcára tetoválni.

"K" killer a gyilkosoknak."P" pedó azoknak akiktől féltjük a gyermekeinket. Akik a most mutasd meg

Játékosok a tereken parkokban egy "M"

betűt érdemelnek.

2018. febr. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!