Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A tipikus szülői fenyegetés a...

A tipikus szülői fenyegetés a tanulás terén mire jó?

Figyelt kérdés

"Fiam ha 3-as vagy rosszabb vagy, nincs telefon, tv, számítógép, semmi amit szeretsz"

És ez most nem is egy kijavítandó jegy, ez egy félévi osztályzat, amit max. év végén lehet kijavítani.

Mire jó ez? Nem motivál semmire, csupán még stresszesebb leszek a kényszer miatt, így még rosszabbul sikerülhetnek a dolgozatok és egy lelki idegroncs válhat belőlem.

+ infós tagozaton számítógép, telefon nélkül egy bukással egyenlő szinten vagy (de ez nem érdekel senkit btw)


Ne mondja nekem senki hogy egy töri 3-as annyira nagy panasz.

Vélemények a témáról?



#tanulás #szülő #fenyegetés #szar tantárgyak
2018. jan. 16. 19:31
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
30%

Kíváncsi lennék kérdező hogy téged mi motiválna ami nem stresszel???

"Az hogy hagyjanak a f@$zomba akkor gépezni mikor akarok!"

Mi lekorlátoztuk a netet napi 2 azaz KETTŐ órára. Nem fenyegetésből, csak NE AZ TÖLTSE MÁR KI AZ EGÉSZ DÉLUTÁNT MINDENNAP.6

2018. jan. 17. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
57%
Ennek nincs semmi haszna, sőt inkább rossz hatással lesz rád. Mert ha szabadidődben nem tudod azt csinálni, amit szeretnél, nem tudsz feltöltődni, így a tanuláshoz sem lesz kedved/erőd. Én azt úgy módosítanám, hogy csak akkor foglalkozhatsz azzal, amit szeretnél, ha már mindent megtanultál. Így látható lesz majd valami eredmény, lesz motivációd a tanulásra. Ráadásul, ha infós vagy, akkor tényleg szükséged lenne legalább a számítógépre. Én bíznék abban, hogy elsősorban tényleg azzal foglalkozol, amivel kell és csak utána fordítasz időt a hobbidra. Ha egy hónap múlva sem látnék változást, na akkor jönne az, amit te írtál, nem elsőként.
2018. jan. 17. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
53%

Napi két ora net,Én biztos eret vágnék ha nem lenne jogom akkor netezni,beszélgetni stb amikor kedvem van,Foleg h még a sulihoz is kell net,két ora rohanás a feladattal kozbe beszélgetni a barátokkal csoportársakkal nuku,le is épul a társadalmi kapcsolat igy,csomo fontos info el sem jut szerencsétlenhez,minden a neten van,emailben stb. Érdekes nálunk nem kell korlátozni mert van koztunk normális viszony és kommunikácio.. Még jo h van mobil net. Nálam egész nap megy mert ezen tud elérni a család ha dolgozom ketto nem postagalammbal uzengetek.

35 N

2018. jan. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
38%

Ja és kifizetodobb a viber messenger mint az sms vagy telefon. Haladni kéne a korral,2018 21 század. Aki nem tud mosson teknőben mert régen is csak az volt, és másszon vissza a fára,én haladok inkább a technika felé,kevesebb pénz kevesebb macera.

35N

2018. jan. 17. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:

"Az hogy hagyjanak a f@$zomba akkor gépezni mikor akarok!"


Mint mondtam, informatika tagozatra járok. Nekem a gépezés egy életfeltétel, és ha azt hiszed, hogy JÁTÉK JÁTÉK JÁTÉK, tévedsz.


Napi szinten próbálgatok programozni, de csak úgy mondom, gép nélkül nem tudok ilyet tenni. Sőt, számítógép és telefon nélkül zenét bekapcsolni az edzéseimhez, nem tudok új kottákat, tabokat letölteni a gitározáshoz, tehát az hogy csak gépezek. az kilőve.

2018. jan. 17. 17:29
 26/30 A kérdező kommentje:

És ha már ennyire érdekel hogy mi motiválna ami nem stresszel: bónusz dolgok.


Érdekel a divat, tehát egy pár jó jegy olyan tárgyakból amik nem az erősségeim és egy új ruhadarab pl.


Vagy esetleg adnak egy kevés pénzt.


Elvileg az én érdekem hogy mikor mennyit tanulok.

2018. jan. 17. 17:31
 27/30 anonim ***** válasza:

"Mint mondtam, informatika tagozatra járok. Nekem a gépezés egy életfeltétel. "

Mond nekik h ha elveszik oké,de akor infora nem tanulsz mivel nincs eszközöd, csak a többire,infot leszarod innentől,aztán titokban tanulsz persze másnál,v netkávézóban,kiváncsi lennék a fejukre. Piás spermadonoromnak is mindig nagy pofája volt, persze csak velem meg Anyámmal,kivül kussolt gyáva szarként,most meg puncsolna a pénzemért.

2018. jan. 17. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:

Semmire nem jó. Maximum arra hogy a gyerek jól megutálja az adott tárgyat (kellően hosszú idő után a szüleit is), és csak azért se fogja megtanulni.

Manapság egyébként se a tudás meg a szorgalom számít, hanem a nyavalyás papír, illetve a kapcsolati tőke. Ha valaki valakinek a valakije, a határ a csillagos ég.

A lepontozós pronyók meg visszakapják a piros kezeiket.

2018. aug. 27. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

"Ja és kifizetodobb a viber messenger mint az sms vagy telefon. Haladni kéne a korral,2018 21 század. Aki nem tud mosson teknőben mert régen is csak az volt, és másszon vissza a fára,én haladok inkább a technika felé,kevesebb pénz kevesebb macera."


aham, mert a számítógép, okosteldzsó, internet stb. az ingyért van ugye

ha elromlanak, a szerelő ingyen szívességből megjavítja neked, és cseppet se macerás a bedöglött készüléket a szervizbe cágolni se

nincs havidíj se, semmi, neked puszira jár a szolgáltatás

sőt, az se kerül pénzbe, amikor 3-4 évente cserélni kell a komplett gépparkot, mert elavult


maradjunk annyiba, hogy jókora ostobaságot írtál...

2019. aug. 13. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

Aki ilyet ír, hogy "haladni kéne a korral" meg hogy "mosson teknőben meg másszon vissza a fára", az egyszerűen egy menthetetlenül idióta fogyatékos, akit kiskorúsítani kellene, mert olyan szinten gyagyás, hogy veszélyes saját magára & embertársaira is.


Van kismillió találmány, ami semmit nem változott, és mégis használják. Attól, hogy van mosógép, még ugyanúgy gyártanak teknőt. Hiába van láncfűrész, baltát is gyártanak. Sőt, attól, hogy kijött az új Ford Mondeó, nem fogják en bloc a szemétre hajítani a kerékpárokat, mondván hogy múlt századi avítt technológia. De ide lehetne még citálni a gyertyát, a fából készült háztartási eszközöket, a kalapácsot, és úgy kb. mindent.


Fogyatékosunk gondolom abban reménykedik, hogy majd mindenre lesz automata, és ő herevere láblógathat egész nap. Hát addig álljon féllábon amíg ez bekövetkezik :DDD

Mindenesetre jót röhögtem, ritkán látni ilyen hülyét.

2021. jún. 2. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!