Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Az apám az új nőjét választott...

Az apám az új nőjét választotta helyettem, mit tegyek? Többi lent.

Figyelt kérdés

Az előzményekre nem angyom ternek vissza mert nagyjából 3 évnyi dolgot mesélhetnék.

A lényeg az hogy a szüleim elváltal és új párkapcsolatuk lett mindkettőjüknek.

Aztán apám nője miatt állandóan veszekedtünk és ő meg vigyorogva nezte végig, legszívesebben kivertem volna a fogait.

Aztán elköltöztem anyámhoz hogy hatha 2 ev utan megjavul és tud normálisan viselkedni velem, persze nem javult semmit mivel beszeltem vele ahol megint csak veszekedes lett és megmondta a tutit hogy be is menjek vissza oda míg megnem döglik mert én rólam lemondott.

Ezt a nőt utálja mindenki a faluban és minden rokonom/rokonai de nem veszik eszre szánalmat hozott a családomra....mit tudnák tenni?


2018. jan. 18. 21:37
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
69%

Törődj bele, hogy egy nuni fontosabb nálad.


De.


Mikor öreg és beteg lesz, és kopogtat az ajtódon, jusson eszedbe, hogy el lettél hajítva, mint egy használt zsebkendő.

2018. jan. 19. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
26%
Szerintem te féltékeny vagy apádra.Ennyi.Talán te szeretnél lenni a múzsálya?apa lánya?Akkor meg szakadj le róla hisz szeretne élni és kell a nemi élet is neki.Egyébként legalább 17-20 közé teszlek korba.A megoldás hogy keress egy apád korabeli pasit magadnak.Apakomplexus
2018. jan. 19. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:

Fiú vagyok mint már mondtam :)

15 éves amit úgy szint mondtam,

Legyek féltékeny egy 46 éves nyomorékra akit a sajá családja kitagadott és az én családom is rühelli?

2018. jan. 19. 14:58
 24/28 A kérdező kommentje:

Jah és nem kezdettől fogva utálom, én mindig is normális voltam a nőjével és vele is, de ő csak azért is megcsinálják maguknak főleg ez a hülye nő mert sokat képzel magáról, ha én lennék ilyen akkor csak én utálnám....de mivel mindenki még a saját családja is kitagadja és ahol dolgozik ott vásáról be mert szégyell bemenni abba a boltba ahol lakunk (ezt ő mondta) úgyhogy szerintem mem nekem kellene elgondolkoznom magamon. Egyszer nekem is támadt apám azzal az indokkal hogy beengettem a kutyát szakadó esőbe lefektettem egy rossz régi pokrócra hogy melegedjen, persze csak lehúzta a terítőt amin egy apró dísz volt és ez leesett....

Persze én nem tudtam mivel terítő "zaját" hogy haljam meg? Persze hazajött ez a hárpia és rögtön bejött és anyázott nekem hogy én mi a k. Anyámat képzelek magamról hogy behoztam a kutyáját én ne bíráskodjak felette......ekkor annyira elgurult az agyam majdnem felpofoztam. Természetesen lefotózgatta és elkuldte apamnak és pluszba sírt neki hogy jaj takatítani kell stb stb. Meg olyanokat vágott a fejemhez fogadd el hogy én már ittlakom anyád helyett én vagyok de félj eltakatítalak innen.....persze mikor ezt mondtam apámnak nem hitt nekem.

Ezek után mondjátok nyugodtan hogy én vagyok a hibás

2018. jan. 19. 15:15
 25/28 anonim ***** válasza:
Vedd föl egyszer amikor érzed hogy már kezdi a mérgelődését. Gondolom már elég jól ismered hogy mik azok a szituációk amik miatt kap.
2018. jan. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

Ha a családi örökségedet félted, akkor hivatalos úton kellene eljárnod. Talán a területileg illetékes gyámhivatalban tudnak segíteni - mivel korlátozottan cselekvőképes korúnak számítasz 15 évesen.


(Az én rokonságomban is előfordult érdekházasság miatti gyilkosság/öngyilkosság. Meg tudom érteni az elkeseredett kifakadásodat.)


Jobb ötletem a fent leírtaknál sajnos jelenleg nincs... Járj Szerencsével!

2018. jan. 20. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
0%

Mennyit segitesz a hazimunkaban? Milyen tanulo vagy?

Te is csak gepezel es itt irkalsz vagy segitesz otthon. Jo tanulo vagy vagy zele igazolatlanokkal. Szerintem gaz lehetsz.

2018. jan. 26. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

Egyszerű,ted féltekenyé apukádat.

Keres egy ötven éves helyes jó képű férfit ,ő lesz a pot apukád,és szexelj vele!

2020. júl. 26. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!