Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apám kezdi azthinni hogy...

Apám kezdi azthinni hogy meleg vagyok, pedig nem is? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Na szoval 17 éves srác vagyok, eddig még nem volt soha komoly kapcsolatom. Szoktam járni szórakozni , és ott szoktam általában lányokkal ismerkedni, smárolásig,kis perverzkedésig elszoktak menni a dolgok, de még szűz vagyok(ami tudom ebben a korban nagyon gáz).

De apám már egyre jobban hajtogatja hogy lehetne már barátnőm, megha megyek valahova megkérdi hogy lesz ott valami lány , meg mindig felhoz egy olyan lányt, akivel több volt köztünk némi barátságnál ès őt ismeri is , de nem fogja fel hogy már nem érdekel.

Én nem vágyok egy komoly kapcsolatra sem. Néha van hogy bejön egy-két csaj azokkal megpróbálnám,de nekik meg pont én nem jövök be. Mit csináljak hogy ne higyje azt hogy meleg vagyok??

17/f


2018. jan. 20. 09:52
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Kis perverzkedés? Bakker :D

Amúgy azt hinni, el szoktak menni, meg ha... nekem ez a perverz, hogy azt gáznak érzed, hogy szűz vagy, azt nem, hogy buta...

2018. jan. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!