Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti mennyire kezelitek felnőttk...

Ti mennyire kezelitek felnőttként a 18-20 éves lányotokat?

Figyelt kérdés

Elengeditek, be kell számolni mindenről?

Az mennyire fér bele, hogy te vállasztasz neki főiskolát stb.


2018. jan. 25. 15:58
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem ez nem igazán normális dolog ,hogy beleszoljanak ... Én pl 20 évesen már nem laktam otthon de 18 évesen sem szoltak bele a dolgaimba főleg nem iskolaválasztásba max szembesítettek vele ha hülyeségre készültem ..
2018. jan. 25. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
93%
Hogy 18 -20 évesen ne engedd el a gyereked? Hát, számomra elég meglepő hogy van egyáltalán ilyen. Az hogy meg iskolát válasz neki főleg túlzás, hadd csinálja amit szeret, mert nem csak az iskolát, hanem téged is meg fog utálni.
2018. jan. 25. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
88%

Esélyük se volt beleszólni mert amint betöltöttem,szépen leléptem,ostobák kerestettek eltüntként. :D

Azon nem gondolkodtak már el,h a bántalmazó, agresszív idegörlő nyomorító,piás erőszakos életmódjuk miatt önszántamból cuccoltam el. Én már a kisgyerekeimet is egyenranguként kezelem nem is lesz majd málészájú önnálótlan mamahoteles egyik se, 17 éves nagyfiam meg a normális határokon belül maga dönt,persze ha kiderül h meleg akkor se lököm ki az utcára de ugy nézki h inkább lányokat nézeget,de ha fiukat is fog akkor is az ő döntése lesz attól még a fiam marad. Élni is élni hagyni,a gyerek nem tulajdon, és nem klón, legkevésbé a mi másolatunk akikkel a saját terveinket kivitelezhetjük.

2018. jan. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
93%
20 évesen mentem férjhez. Szép lett volna, ha anyukám nem enged el... :D
2018. jan. 25. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
38%
Attól függ. Ha olyan gyerekes és életképtelen mint a mostani 18-20 évesek nagy többsége akkor nem kezelem felnőttként.
2018. jan. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
30%

Ha normális, éretten lehet vele beszélgetni, akkor szabad kezet adok neki.


Ha viszont infantilis idióta, akivel nem tudok szót érteni, akkor nem dönthet.

2018. jan. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
Én vagyok a lány. Igazából normálidnak tartom magam, de abba is beleszólnak, hogy mikor aludjak stb.,ha nem fekszem le időben.
2018. jan. 25. 16:59
 8/28 anonim ***** válasza:
75%
Miért lettem lepontozva, Tán magukra ismertek a gyereküket tárgyként klonként kezelők. Vagy az nem tetszik h egyenranguként kezelem a gyerekeimet,v h szexuális irányultság miatt nem lököm utcára egyiket se mint a többségnél szokás. Hát igen,nálunk nem is kell folyton hazudni egymásnak,nem kell kutatnom a cuccaik között,és nem kell majd 18 évesen menekünliük ahogy nekem kelett. :(
2018. jan. 25. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
92%

14 éves a lányom, a fontos dolgokban abszolut felelőssegteljes. A gimijet maga valasztotta, nem szoltam bele. Soha nem kellett kerdezni mi a lecke, mindig kesz volt. Hogy mikor alszik mar most nem tudok beleszolni, ha faradt, akkor alszik.

A hatarokat pontosan tudja, tudja h bizombenne, eddig meg soha nem elt vissza vele. Tudom hova megy kivel van, mindig szol. Engem viszont nem igy neveltek.

2018. jan. 25. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
Ha hagytam volna, biztos beleszóltak volna a dolgaimba... De màr tiniként se nagyon hagytam nekik, majd 19 évesen el is költöztem otthonról. Semmi közük az életemhez... Egyébként jól kijövök velük, de semmiben sem kérem ki a véleményüket és már ők sem mondják kéretlenül.
2018. jan. 25. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!