Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti mit csinálnátok, ha anyátok...

Ti mit csinálnátok, ha anyátok rendszeresen felmondana 4-5 havonta?

Figyelt kérdés

Majd ugyanennyi időt otthon marad, miközben sír, hogy képtelenek apám fizetéséből megélni, fizetni az albérletet, a hiteleket stb.

Mert nem becsülték meg eléggé a munkáját (fizetésben), ő 4 óránál nem hajlandó többet dolgozni, mert szegény fiatalabb tesómat (9 éves) ki hozná el a suliból?


Első 2 ilyen alkalommal a bátyámmal felosztottuk a dolgokat (egyikünk fizette az albit, másikunk a hiteleket, felesben számlák), de ezzel kb fel is éltük a tartalékunkat.

A család fekete bárányaként kijelentettem, hogy segítek munkát keresni és újraírom az önéletrajzát, de én nem vagyok hajlandó ezt pénzelni. Bátyám meg egyedül nem bírja a költségeket, így most kivárásra játszunk, hogy ki törik meg előbb. Én a családi nyomás (zaklatás) alatt vagy ők.


2018. febr. 5. 21:58
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Mit csinálnék? Ha nem lenne hajlandó munkát keresni és hosszú távon többet dolgozni, akkor biztos, hogy nem segítenék többet. Az rendben van, hogy szeretnétek támogatni őket, de a ti életetek ne menjen rá.
2018. febr. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Majd kér a bíróságon szülőtartást az édesanyátok.
2018. febr. 10. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!