Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyámnak még az is probléma...

Anyámnak még az is probléma hogy beteg vagyok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Azt mondja velem mindig csak a probléma van, hogy egyetlen szabadnapján is velem kell foglalkoznia.
2018. febr. 8. 17:23
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
20 evesen mar nyilvan nem ugy kell rolad gondoskodni betegen, mintha 10 lennel, de egy NORMALIS szulo ilyet nem mond.
2018. febr. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Aki nem volt még influenzás, nem is tudja, mennyire gyenge az ember olyankor. 40 fokos láz, izomfájdalmak, stb. Örül, ha feküdni tud. Főleg felnőtt korban még durvább. Egyszer estem bele, pont vizsgáztam, de annyi erőm nem volt, hogy busszal hazamenjek. A taxit anyumék fizették ki, mert taxit hívtak a suliban, úgy levert a lábamról. 18 éves voltam.

Szóval megértem, hogy nem esik jól. Egy teát és lázcsillapítót nem olyan nagy valami bevinni az ágyadhoz. Nem is kell őriznie, nagyfiú vagy már, ha gond van, szólsz.

Egy vigasz az influenzában, 2-3 nap és sokkal jobban leszel.

Azt nem tudom, mit értesz az alatt, ha azt mondja, veled mindig csak a probléma van... Fő kérdésedre válaszoltam csak.

2018. febr. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!