Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyha terrorizál az apád...

MR.X. kérdése:

Hogyha terrorizál az apád rendszeresen, ok nélkül, megver, megaláz. Akkor miért tűröd el? Anyád miért hagyja "szó nélkül"?

Figyelt kérdés

Egyre több ilyesmi kérdést látok, ahol az apja "leoltja" a gyerekét minden nap...és ezért tettem fel ezt a kérdést. Hogy mi az oka annak, hogy eltűre ezt valaki?

Hogyha nekem ilyen apám lenne, 1x,2x elnéztem volna de a 3. próbálkozásakor telibeverdesném úgy, hogy olyat életében nem kapott. Vagy, hogyha olyan kemény apám lenne, akkor vannak barátaim (gondolom mindenkinek van) és 3-an vagy 4-en vernénk meg! De ezt nem bírom felfogni, hogy valaki miért hagyja magát éveken keresztül!!! És nem az, hogy valamelyik "gondviselőjétől" hanem akár kitől is!!! O.o


2018. febr. 10. 05:10
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
szia azért tűrik hogy legyen hol lakniuk nem az utcán.
2019. okt. 13. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!