Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Milyen érzés a saját anyánkat...

Milyen érzés a saját anyánkat részegnek látni?

Figyelt kérdés

Titeket nem zavar, nem rossz érzés?

Először is felnőtt vagyok. És nem arról szól a kérdés, hogy költözzek el, ha zavar :)

Minden nap sörözik, 2-3 dobozzal, üveggel.

Tegnap bár vendége volt, de szerintem kicsit túlzásba esett. 5 körül kezdtek el kocsmázni (cigi, sör, cigányzene). Elmentem itthonról 7 óra körül, hazajöttem negyed 10-kor és a helyzet változatlan. Csak mindkettő fején látszott már, hogy készen vannak.

ennyit kérdeztem, hogy: hányadik sörnél jártok?

Erre amikor elment a vendég, anyu tiszta ideg lett, csak mondta a magáét, persze lehetett hallani a hangján, hogy tök részeg. Aztán elkezdte, hogy egy szerencsétlen barom vagyok és húzzak már el innen.

Azt tudni illik, hogy ha én elmennék innen, akkor azért sírna, hogy jöjjek vissza, mert egyedül érzi magát és nem lenne kivel beszélgetnie.

Engem nagyon elszomorított a tegnapi viselkedése és mondandója. Főleg, mert csak egy kérdés volt és nem is gúnyolódva mondtam, vagy bármi.

Ma egész nap nem szólunk egymáshoz :(


2018. febr. 11. 14:00
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
0%

1. Még sosem láttam anyámat részegnek, erre ezért nem tudok válaszolni.


2. Neked semmi beleszólásod abba, hogy a anyád mennyit iszik, föleg más valaki elött nem kérdezheted meg.


3. Ha téged zavar, hogy anyád rendszeresen részeg, akkor miért van még mindig ott?


4. A kérdésednek mi értelme van?

2018. febr. 11. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Bírom az ilyen válaszokat (nem csak itt, hanem bármilyen témában), "ha valami nem tetszik, költözz el". Mintha a mai világban úgy mennének a dolgok, hogy bárki bármikor elköltözhet.

Amikor a legtöbb ember minimálbérből él, vagy kicsit többől, biztos veszek egy lakást magamnak, vagy kiveszek egyet 90-ért :D

2018. febr. 11. 14:25
 3/16 anonim ***** válasza:
71%
Próbáld megyőzni, hogy értse meg, hogy ő nagyon fontos neked és te szereted őt. Lassan biztos meg fog változni.
2018. febr. 11. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
37%
Én hármónkra keresek 100ezer körül, mégis megvagyunk. Neked se lenne nehezebb...Anyám iszik, szörnyű volt látni. Egy hét alatt elcuccoltam tőle egy gyerekkel, 18 évesen. ;)
2018. febr. 11. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Nekem is azt kéne és tisztában vagyok vele, hogy ideje lenne már.

De olyan nehéz, azt sem tudom, hogy merre induljak és hogy :)

2018. febr. 11. 14:35
 6/16 anonim ***** válasza:
18%

"Amikor a legtöbb ember minimálbérből él, vagy kicsit többől, biztos veszek egy lakást magamnak, vagy kiveszek egyet 90-ért :D"


Megoldás: nem veszel egy lakást, vagy kiveszel, hanem bérelsz egy szobát egy lakásban, az közel sem 90 ezer, hanem ennek csak töredéke, és elindulni elég. Emellett ha csak minimálbért keresel, akkor okosabb lenne normális képzettséget szerezni és jobb munkát keresni.

2018. febr. 11. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

amint félre tudok tenni, tervben van egy tanfolyam.

Okoskodók próbáljanak meg máshol okoskodni. Köszönöm.

2018. febr. 11. 14:44
 8/16 anonim ***** válasza:
0%
Ő látott már téged részegnek?
2018. febr. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
30%

"okosabb lenne normális képzettséget szerezni és jobb munkát keresni."


Én meg ezeket bírom...miért te fizeted majd a tandíjat? A normális képzettséghez pénz kell...diákhitelt felvehetsz nekem és majd te fizetheted vissza..vagy adhatsz vissza nem térítendő kölcsönt az egyetemi tanulmányaimra..ha nem akkor a szádat ne jártasd!

2018. febr. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Dehogyisnem zavaró, teljesen megértelek. Milyen gyakori ez anyukáddal? Nem mondom hogy helyes sőt én magam is láttam anyukám kicsit ittasan ha születésnap volt koccintás vagy hogy ha olyan alkalom. Hozzáteszem anyu nem rendszeres ivó, mielőtt kapom a sorozást hogy alkoholista lenne ....

Szerintem ülj le és beszéld meg vele a tegnapi történteket, illetve hozzad fel úgy a témát, hogy azért ez nem teljesen normális dolog, de ha valaki ilyet tart pl havi 1x akkor attól sem alkesz senki. Bulizni szeret gondolom, de valahogyan csak meg fogjátok tudni beszélni.

És igen nem mindjárt elköltözni a megoldás, hosszabb távon sem egyszerű ha inkább megpróbáljuk átbeszélni a probléma okát

2018. febr. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!