Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Milyen érzés a saját anyánkat...

Milyen érzés a saját anyánkat részegnek látni?

Figyelt kérdés

Titeket nem zavar, nem rossz érzés?

Először is felnőtt vagyok. És nem arról szól a kérdés, hogy költözzek el, ha zavar :)

Minden nap sörözik, 2-3 dobozzal, üveggel.

Tegnap bár vendége volt, de szerintem kicsit túlzásba esett. 5 körül kezdtek el kocsmázni (cigi, sör, cigányzene). Elmentem itthonról 7 óra körül, hazajöttem negyed 10-kor és a helyzet változatlan. Csak mindkettő fején látszott már, hogy készen vannak.

ennyit kérdeztem, hogy: hányadik sörnél jártok?

Erre amikor elment a vendég, anyu tiszta ideg lett, csak mondta a magáét, persze lehetett hallani a hangján, hogy tök részeg. Aztán elkezdte, hogy egy szerencsétlen barom vagyok és húzzak már el innen.

Azt tudni illik, hogy ha én elmennék innen, akkor azért sírna, hogy jöjjek vissza, mert egyedül érzi magát és nem lenne kivel beszélgetnie.

Engem nagyon elszomorított a tegnapi viselkedése és mondandója. Főleg, mert csak egy kérdés volt és nem is gúnyolódva mondtam, vagy bármi.

Ma egész nap nem szólunk egymáshoz :(


2018. febr. 11. 14:00
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Én anyuka vagyok. Mióta meg van a fiam nyilvànos helyen nem voltam részeg. Ha inni szeretnék csak itthon és gyerek a nagyszülőnél. Én úgy gondolom ezt nem kell làtnia.
2018. febr. 11. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Nagyon szörnyű.

Sosem tudtam, mire érek haza.

Miután elköltöztem, még évekig görcsbe állt a gyomrom, ha felhívott, és hallottam, hogy nem józan. Kb 5 sört ivott naponta, néha töményet, nem tudott mértéket tartani. A sört velem hozatta, tizenéves fejjel szégyenkeztem az üzletben. Nem tudom, miért nem tudtam nemet mondani, talán mert nem volt másom rajta kívül. Ami a legjobb, hogy a nagyanyám is rám tette a felelősséget, hogy én beszéljek vele, hassak rá.

Ma már nem iszik, de épp elég betegsége lett szerintem emiatt.

Már nekem is van gyerekem, de ennek sosem fogom kitenni.

2018. febr. 12. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Most ez lehet, hogy kínos, de apukám is az alkohol miatt ment el. Elvesztette a munkáját és nem tudta feldolgozni, az italba menekült. De ő elment kocsmázni, szóval nem is láttam részegnek, vagyis nem rémlik (ez már 20 éve volt).

Talán azért is zavar annyira, hogy anyu is rákapott a sörre. Nem szokott megártani neki (hiszen csak 1-2, az állítólag nem árt), de múltkor tényleg tök részeg volt.

De már attól jobb egy fokkal, hogy leírhattam :)

2018. febr. 12. 09:13
 14/16 A kérdező kommentje:

Bár most nem részeg (6 körül kezd el sörözni), azért jól belém rúgott.

Tegnap nyertem egy kis apróságot. Ez annyira feldobott, olyan vidám voltam ma. Büszkén mesélem neki a dolgokat, erre közli: Legalább valami kis hasznod is van! Aztán röhög.

Most őszintén, ez miért kellett?

2018. febr. 14. 16:27
 15/16 anonim ***** válasza:
Te biztos tökéletes vagy.
2018. febr. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
köszönöm a hasznos választ utolsó..
2018. febr. 17. 20:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!