Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Heterók! Milyen érzés lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Heterók! Milyen érzés lenne megtudni hogy tetszetek a saját nemeteknek is? Hízelgő? Vagy inkább visszataszító?

Figyelt kérdés

2018. jan. 5. 07:30
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem erdekel, max mosolygok rajta.
2018. jan. 5. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
tetszhetek akkor se leszek homo
2018. jan. 5. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem hízelgő, bár nem élnék a lehetőséggel.
2018. jan. 5. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Semleges.
2018. jan. 5. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem 17 éves koromban mikor kiderült egy ilyen eset, hízelgő volt. Ma már nem lenne az, inkább semleges.
2018. jan. 5. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
12%
Szerintem egy nőt izgatna a tudat, ha megtudná, hogy egy vonzó, csinos nő(mondjuk egy kolléganője) "kicsit" másképp néz rá egy ideje, lehet, hogy sokáig nem is kéne győzködni, hogy belemenjen vele egy afférba. A nők ilyen téren totál másként működnek, mint a férfiak. Poénból, divatból is smárolnak más nőkkel, mondjuk egy buli hevében. "Mert egy nő tudja csak igazán, mi kell egy nőnek." - szokták mondani.
2018. jan. 5. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nekem imponálna. De ettől még nem lépnék semmit, mivel 100% hetero vagyok.


26N

2018. jan. 5. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Taszítana és igyekezném kerülni.


N

2018. jan. 5. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
62%

Nekem jól esik ha tetszem valakinek, függetlenül a nemtől.Volt már lány aki azt mondta számára én testesítek meg egy igazi nőt, van meleg barátom is aki szokta mondani milyen szép vagyok.

Szerintem a dícséret mindenhogy pozitív.

2018. jan. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Hát nekem volt már olyan hapsi udvarlóm, akit nagyon utáltam és nem akarta megérteni, hogy hagyjon már békén, ezért azt kissé erélyesebben kellett rendre utasítani. Nagyon nyers személyiség volt.


Volt nemrégiben egy másik hapsi udvarlóm is. Ő nagyon intelligens volt. Több nyelven beszélő, tanult figura. Algériai-portugál származású. Talán 45 éves volt. Amikor mondtam neki, hogy én nem vagyok olyan, mint amilyennek szeretné, hogy váljak, akkor békén hagyott. De később újra kezdte. Viccesen, stb. Ráhagytam, de tetszett, hogy udvarolgat. Ráadásul ezzel lehet cukkolni a csajokat!!!!

2018. febr. 11. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!