Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tennétek, ha kiderülne,...

Mit tennétek, ha kiderülne, hogy tizenegyedikes lányotok ellógott egy egész iskolányi napot?

Figyelt kérdés
Otthon töltötte, rossz közérzetre hivatkozva.
2018. febr. 14. 21:07
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
41%

Aggódnék, hogy elhasal az érettségin magyarból...

(mi lehet az az "iskolányi nap" - a totális képzavaron kívül)

2018. febr. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
45%
Megdorgálnám,valami kis buntetest is adnek,de ennel nagyobb ugyet nem csinlnek belole amennyiben ez egyszeri alkalom,o meg egy kamasz.
2018. febr. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 Fidesz1987 válasza:
92%
Írnék neki egy szülői igazolást, ha jól tudom 3 napot otthon lehet maradni szülői engedéllyel egy tanévben.
2018. febr. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
100%
Semmit basszus, egy nap :D
2018. febr. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
17%
Bantana, hogy nem mert szolni, hogy nem erzi jol magat esegy inkabb pihenne egy napot. Nem igazolnam, mert nem szolt. Figyelmeztetnem, hogy 30 igazolatlan ora utan kirugjak, 10nel meg ertesitik a jegyzot es felszolitast kuldenek. Jobban figyelnek ra ezutan, hogy tenyleg bemegy-e az iskolaba. Felhivnam az osztalyfonokt, hogy bent van-e.
2018. febr. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
22%
Semmi baj sincsen, ha megbánta ő is.
2018. febr. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
99%

Atyaég, néhány válaszoló igencsak érdekesen fogja fel a dolgot.

Kérdező, ha a lány egyébként rendes, szorgalmas, és megbízható, akkor én igazolnám neki, nekem is volt olyan, hogy reggel rosszul voltam, de délutánra, amikor a doki rendelt, már semmi bajom nem volt, anya igazolta. Ettől nem fog megbukni, nem fog lezülleni, nem lesz semmilyen negatív következménye.

2018. febr. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim válasza:
100%

Szerintem ülj le vele beszélni, miért van rossz közérzete. Én is tizenéves vagyok, nekem is ilyen van. Nem piszkálnak az iskolában, jól kijövök az emberekkel, de nem erzem mégsem jól magam. Nekem azt mondták a szüleim hogy ez normális ilyen korban, ha nem találod a helyed.

Szerintem ülj le vele, beszéljetek erről, és ne kiabálj velem. Nem szép dolog lógni, de megtörtént, ez van.

És most jöhetnek a lepontozások, mert nem tudok semmit,meg hogy csak egy taknyos vagyok,de szerintem igazam van ezzel kapcsolatban.

2018. febr. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
84%

Semmit !!!

Hát 11.es vagyok, és elofordul olyan h: -Anya, nem akarok suliba menni!

-Akkor maradj itthon, leigazolom.

Mivel erre ugy is csak 3 lehetoseg van nagy ugyet nem csinalunk belole. Az se baj ha nem megyek be mondjuk. 4,8as atlaggal megengedhetem magamnak.

Nem kell annyira szigorunak lenni, az hogy nem ment el suliba nem azt jelenti, hogy elindult lefelé a lejtőn és közmunkás lesz. Hát ha még elmegy otthonrol és nem megy be suliba, az inkább buntetendo, de basszus OTTHON VOLT !! Azért térjünk már észhez, már valaki rögtön ütné a gyereket... Nehogymár jobban tudjam, hogy kell gyereket nevelni.

2018. febr. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
24%
Beperelném...
2018. febr. 14. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!