Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Gáz ha anyum egyedül nevel?

Gáz ha anyum egyedül nevel?

Figyelt kérdés

Nem nagyon ismerem apukámat, mert nagyon hamar lelépett a születésem után, és nem tartjuk a kapcsolatot. Nem szenvedek hiányt semmiben így, hogy anyukám egyedül nevel (csak persze apukában, de mivel azt nem szoktam meg, ezért nem feltűnő). Nem hiszem, hogy egy ciki lenne, de vannak olyanok az iskolában, az osztályban vagy akár az edzésen, akik szerint ez gáz és nem normális. Ti mit gondoltok?

A válaszokat előre is köszönöm.

14/L



2018. febr. 20. 16:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%

Egyáltalán nem gáz. Van ez így, nagyon sokan elválnak manapság és le merem fogadni, hogy akik most azt mondják neked, hogy ez nem normális, azoknak a 80%-uk legalább el fog majd válni. Várd csak ki a végét!


Elmesélek egy történetet. Nekem elváltak a szüleim és anyukám sokáig egyedül nevelt. Összejöttem valakivel és ez a fiú sokszor tett megjegyzéseket, hogy anyám milyen szemét, hogy elvált, mert így nincs apám stb. 4 év múlva szomorúan jött át és mondta, hogy a szülei válnak. Hárman voltak a testvérek, a legkisebb pár éves még csak.

Szóval még a kis osztálytársaid is megtudhatják, milyen ez, ne aggódj!

2018. febr. 20. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
88%

Első: mennyire igaz. Bár az én szüleim nem váltak el, apám folyamatos lelki terrorja miatt nem volt valami szép családi hangulat nálunk.

Barátomat és testvérét egyedül nevelte az anyjuk, sokkal életképesebb, mint én és normális, érzékeny ember lett.

Bár jó lenne olyan szép család felállás, mint a nagykönyvben, ez sajnos ritkán jön össze normálisan.

Ilyenkor a megmaradt szülő sokszor mindent megtesz, hogy jól nevelje a gyerekét.

2018. febr. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
84%
Én egy anyuka vagyok és én 2 lányt nevelek egyedül és nem gáz. Buszke vagyok magunkra.Neked sem ciki, valakinek a szülei meg folyton veszekszenek...Az cikibb, nem?!
2018. febr. 20. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
32%
Valóban nem normális. Az a jó, ha egy család édesapából, édesanyából, és egy vagy több gyerekből áll, ahol a családtagok között szeretetteli kapcsolat van. Sajnos a kevés családban valósul ez meg. Az biztos, hogy arról nem te tehetsz, hogy anyukád egyedül nevel.
2018. febr. 20. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
34%
Nem gáz, de sem neked, sem anyádnak lelkileg nem tesz jót, hogy férfi nélkül éltek. Így ugyanis az életnek az egyik oldala kimarad az életetekből, nevezetesen az, hogy nem tudjátok, hogy egy férfi hogyan viszonyul dolgokhoz, milyen oldalát látja a valóságnak. Mert a férfi és női agy és lélek működése kissé eltér egymástól és két különböző nézetrendszer együtt mindenképpen teljesebb valóságot mutat.
2018. febr. 20. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
81%

5# Dehogynem!

Sok férfi viszonyul így a dolgokhoz: lelép a fenébe, és tojik a gyerekre. Vissza se néz.

Ami kimaradt az életéből, az pár pofon, meg a mindennapos ordítás.


Kérdező: apádnak gáz. Nem neked, vagy édesanyádnak.

2018. febr. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
92%
Akik szerint ez gáz, szerintem nem túl sokat tudnak az életről. Nem érdemes velük foglalkozni.
2018. febr. 20. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem gáz

Enegm is csak anyum nevelt fel egyedül

2018. febr. 20. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
28%

Szóval a többség szerint a teljes család, ahol szeretet uralkodik, nem normális. Mit is keresek ezen az oldalon...


4-es vagyok.

2018. febr. 20. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
90%

Valóban nem normális, de előfordul, de semmiképpen sem gáz.


Le a kalappal, hogy anyud két ember helyett is helytáll :)

Engem apa nevelt 13 éves korom óta (sőt, inkább 11), de ha bárki beszólt volna, beverem az orrát.

2018. febr. 20. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!