Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Gáz ha anyum egyedül nevel?

Gáz ha anyum egyedül nevel?

Figyelt kérdés

Nem nagyon ismerem apukámat, mert nagyon hamar lelépett a születésem után, és nem tartjuk a kapcsolatot. Nem szenvedek hiányt semmiben így, hogy anyukám egyedül nevel (csak persze apukában, de mivel azt nem szoktam meg, ezért nem feltűnő). Nem hiszem, hogy egy ciki lenne, de vannak olyanok az iskolában, az osztályban vagy akár az edzésen, akik szerint ez gáz és nem normális. Ti mit gondoltok?

A válaszokat előre is köszönöm.

14/L



2018. febr. 20. 16:44
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem gáz! Inkább legyél nagyon büszke anyukádra, mert biztos erőn felül teljesít, hogy még így is meglegyen mindened.

Mások véleményével pedig ne törődj, ahogy az első válaszadó is írta, bárkinél bekövetkezhet a válás sajnos, lehet hogy ők is hasonló helyzetbe kerülnek majd.

2018. febr. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :)
2018. febr. 23. 14:16
 13/14 anonim válasza:

Egyáltalán nem gaz

Mostmár igazából elég megszokott

Kb 18 osztalytarsambol 10et csak az egyik szülője, leggyakrabban az anyja nevelt

És értelmes emberek lettek belőle

Én is ezekbe tartozom

Ha valaki emiatt csesztetett minket az aztán úgy járt ahogy az 1-es is mondta

Szóval nem gaz :)

2018. febr. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Miért lenne ciki? 5 éves voltam, amikor elváltak a szüleim, apukámmal tartom a kapcsoaltot és kéthetente vasárnap nála vagyok, anyukám nevel. Számomra már az a furcsa, ha a szülők együtt vannak, mivel én nem ebben nőttem fel. 18/l
2018. márc. 10. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!