Vickyy888 kérdése:

Elmondjam neki?

Figyelt kérdés
Nemsoká betöltöm a 17et (2 hét mulva) és nemrég már elveszítettem a szüzességem a barátommal akivel nemsoká másfél éve leszünk együtt...mivel nem rendszeres a menzeszem, elfog az anyum vinni dokihoz, de neki nem mindtam hogy már megtörtént a dolog..félek mit reagállna..mivel mi erről nem beszéltünk igazából soha...16 éves kor szerintetek normális már a szülők szemszögéből nézve a szüzesség elvesztése..?:/

2018. febr. 21. 11:46
1 2 3
 11/25 anonim válasza:
71%
9es, te egy igazán beteg ember vagy!
2018. febr. 23. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
😄😅.. nem kell azért kifikázni...
2018. febr. 23. 12:12
 13/25 anonim ***** válasza:
34%

A dokit köti az orvosi titoktartás.

A gumi pedig bőven elég biztonságos, rengeteg ember használja csak "szólóban". Ha gumit használtok, akkor ne mérgezd magad feleslegesen a fogamzásgátlóval!

Egyebekben, így már nem "kell" bejelenteni anyukádnak, hogy vagy szűz, ha már ennyire tartasz tőle.

2018. febr. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
21%

#9-essel ne foglalkozz... agyára ment a vallása.


Nyugodj meg a fogamzásgátló, ha betartod a szabályokat, teljesen biztobságos és szinte tökéletes védelmet nyújt. A guminál biztosan jobb és minőségibb szabadabb szexben lesz részed a pároddal.


A terhességen nem kell aggódnod. Élvezd a fiatalságot...

2018. febr. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
32%

Hahó, olvastad, hogy 16(17) éves!? Nem kéne ilyen fiatalon fogamzásgátlóval tömnie magát!

Jobb és minőségibb szex? Azt tedd hozzá, hogy egészségtelenebb is! A fog.gátlónak számos hátránya van, ha akarod linkelek pár tapasztalatot..

Ilyen fiatalon bőven elég a gumi, és ugyanolyan biztonságos (csak "egészségesebb" módszer) mint a gyógyszer!

2018. febr. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
48%

A kis hormontartalmú készítményekkel semmi gond nincsen 17 évesen.


Kb minden második lány és srác ismerősöm járt már pórul gumival. Szerintem mindegyikük volt már 72 órás sürgősségin.


Gondolhatod az a lórúgásnyi hormon mennyire egészséges. Persze nem fut bele mindenki, de a kiszakadt gumi és peches esetek gyakran előfordulnak fiatalon.

2018. febr. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
58%

Kis hormontartalmú? Légy szíves ne gyere ezzel a propagandával, ami manapság az emberekbe táplálnak! Egy orvosprofesszor ismerősöm is bevallotta, hogy nem csak kitalációk azok a történetek, ami szerint a nőgyógyászok jutalékot kapnak a gyógyszergyártótól, csak hogy népszerűsítsék a fogamzásgátlókat!

Ha az ismerőseid pórul jártak a gumival, akkor nem használták rendeltetésszerűen. Ha megfelelően használják akkor nem szakad el.

2018. febr. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
25%

Nem a gyakorikérdéses urban legendekre kell alapozni egy fogamzásgátló szedését, hanem nagy elemszámú tudományos értékű tanulmányokra. Pl a Leiden mutációs study az hasznos, ezért is kell az orvosnak ezekről infókat szerezni.


Ha tudsz ilyet mutatni, konkrét hatóanyagnevekkel, akkor várom. Addig meg ne írjunk le ilyen pánikkeltő hazugságokat, hogy "mérgezed vele" a tested.


Oké elhiszem, hogy Julika duplájára hízott tőle, meg Rozikának kinőtt a bajsza... elhiszem azt is, hogy a dokik felírják jutalékért... de ez hogy függ össze a "méreggel"?

2018. febr. 24. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm ezt a diszkutációt, érdekes amúgy ez a téma, és éppen ezért kérdeztem meg, mert én halálosan félek a teherbeeséstől, és nem bízom a gumiban...:/ még a legbiztonságosabb durexben sem...épp ezért kéne egy olyan foganzásgátló módszer, ami nem okoz sok bajt a fiatal testembe ...ráadásul a ciklusom az úgy szörnyű ahogy van...a doki segíthetne mind a kettő problémámon...
2018. febr. 24. 23:20
 20/25 anonim ***** válasza:
20%

Na akkor lehet tudná stabilizálni azt is.

Nekem volt olyan barátnőm akinek segített, igazából nem is a szex miatt kapta. Brutál hasi görcsei voltak és össze vissza jött.

2018. febr. 24. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!