Vickyy888 kérdése:

Elmondjam neki?

Figyelt kérdés
Nemsoká betöltöm a 17et (2 hét mulva) és nemrég már elveszítettem a szüzességem a barátommal akivel nemsoká másfél éve leszünk együtt...mivel nem rendszeres a menzeszem, elfog az anyum vinni dokihoz, de neki nem mindtam hogy már megtörtént a dolog..félek mit reagállna..mivel mi erről nem beszéltünk igazából soha...16 éves kor szerintetek normális már a szülők szemszögéből nézve a szüzesség elvesztése..?:/

2018. febr. 21. 11:46
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
52%

A vitát én nem folytatom, mert elég meddő (hogy stílszerű legyek).

Nem akarlak győzködni, de a gumi tényleg ugyanolyan biztonságos, mint a tabletta.

Azt ugye tudod, hogy a tabletta nem hozza rendbe a menstruációdat? Konkrétan megszünteti, helyette megvonásos vérzésed lesz, és az abbahagyása után sem lesz jobb a helyzet, sőt lehet rosszabb is (erre van sajnos egy családi példám is)

2018. febr. 24. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
Ebben tisztában vagyok, de úgy tudtam ha ennyire nincs beállva valakinek a ciklusa, a doki fogamzásgátlóval bealítja...:/ akkor tévedtem de azért köszönöm :))
2018. febr. 25. 11:32
 23/25 anonim ***** válasza:
55%
Sajnos nem állítja be. 21 napig kapsz hormont, 7 napig nem, ekkor van a megvonásos vérzés. Ez azt az illúziót kelti, mintha normálisan beállít volna, de ez nem menstruáció. Mindenféle fog.gátló felírása helyett (ami csak elfedi, és nem megszünteti problémát) érdemesebb lenne kivizsgáltatni a baj valódi okát, lehet pl. PCOS is.
2018. febr. 25. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:
amúgy épp ma jött meg végre a menzeszem... nagyon görcsölök.. most behozza a kemaradását.. :/ de örülök hogy megjött
2018. febr. 25. 15:10
 25/25 anonim ***** válasza:
45%

Na ezért kell elmenned nőgyógyászhoz.

Persze vizsgáltasd ki a PCOS-t, de a fgátlótól sem kell rettegni. Illúzió vagy sem, de nem szenvedsz tovább a problémától.

2018. febr. 25. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!