Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Az édesanyám nen szeret?

Az édesanyám nen szeret?

Figyelt kérdés

Mióta elváltak és új szerelem van az életében teljesen megváltozott,nem érdeklem.

Igaz,felnőtt vagyok már,de nagyon kötődnék hozzá,néha jó lenne ,ha megkérdezné mi van velem,tudna velem örülni,néha megölelne.

De semmi. Ha beszélek az érzéseimről aklor azt mondka fejezzem be,nem tűri,ha más a véleményem,azt mondta ő sosem téved ,sosem hibás.

Nem érdekli semmi velem kapcsolatban,ha tanácsot kérek vagy kikérem a véleményét annyit mond,hogy nem érdekli ,at csinálok amit akarok,nem szól bele.

Csak annak tud örülni,ha 2en vannak,vagy valami újat kap.vesz..stb.

De miért van ez,nem értem?

Én annyira ragaszkodok hozzá.,tudja,hogy bűntudatot tud bennem mindennel kelteni,nem értem miért nem akarja,hogy szeressem és miért nem szeret.

25.N


2018. febr. 21. 12:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem arrol van szo, hogy nem szeret, ha eddig felnevelt. Azt nem tudom, hogy miert nem kivancsi rad, se a velemenyedre, de ennyibol nem is tudni meg. Egy edesanya csak ugy hirtelen a semmibol nem viselkedik igy, ha eddig gondoskodott rolad. Az, hogy lett egy parja sem valthatta ki belole ezt szerintem. Ezt csak ti ketten tudjatok megoldani, nem megoldas, ha feljossz ide es ismeretlen emberektol varos el a segitseget. Menj, es beszelj vele!
2018. febr. 21. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát, azért jó lenne mikor váltak el a szüleid, hány évig nevelt egyedül. Nyilván elvezi, hogy újra van egy férfi az életében, te meg már 25 éves vagy. Már úgy értem, hogy azért felnevelt, nyilván nem akar egyedül maradni öregkorára, stb. Persze, ettől még azért ha tanácsot kérsz tőle, adhatna, meg beszélhetne veled, de azért az szerintem, túlzás, hogy nem szeret. Felnőtt nő vagy, van saját életed és úgy tűnik, neki is.
2018. febr. 21. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egyébként, akár örülhetnel is, hogy így alakult, van párja. Ha nem lenne, akkor meg lehet, hogy az lenne a baj, hogy "nem hagy elni", belebeszél az eletedbe, stb. Sokan épp erre panaszkodnak. Értem én, hogy a valahol a kettő között lenne az ideális, de azert ez sokszor nem jön össze.
2018. febr. 21. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 he84 válasza:
Hát szerintem az nem lehet, hogy nem szeret többé. Szerető téged, csak hát ha most újra szerelmes egy férfiba, akkor szerintem részben érthető, hogy vele törődik többet és vele akar lenni inkább. Pláne akkor, ha még új, friss ez a szerelem, de még akkor is megeshet, ha régebb óta tart. Emellett még akár az is lehet, hogy tudat alatt így próbál téged meggyőzni arról, hogy ne ragaszkodj most már annyira hozzá és élj nélküle önállóban is. Az előttem szóló válaszolónak is részben igaza van, ha nem lenne szerelme, akkor az is lehet, hogy nagyon rád szállna és több mindenbe beleszólna. Próbáld meg elfogadni és megérteni, hogy a szerelmével akar mostanában jobban foglalkozni. Te is talán voltál már szerelmes, akkor tudnod kéne, hogy főleg azzal az emberrel törődsz, akiben szerelmes vagy és akkor vagy a legboldogabb, ha vele vagy, ha ő tesz érted dolgokat, na meg hogyha te is tehetsz érte ezt-azt. Ha pedig még nem voltál szerelmes, akkor majd ha leszel, meg fogod tapasztalni ezeket. Bár igaz, ettől még veled is törődhetne, egy megfelelő aranyközépút kéne, pláne ha ismer téged, de amúgy is. Mindenesetre szomorú és durva, hogy nem érdekli őt a véleményed és hogy szinte magadra akar hagyni ennyire. Meg az is kissé durva, ha ő azt állítja, hogy ő soha nem téved és sose hibás. Ez nem így van, senki se tökéletes, hiába vélik ezt magukról néhányan. Mindenkinek vannak hibái, tehát neki is. Próbáld meg megbeszélni vele jobban ragaszkodva, kicsit legyél határozottabb és szigorúbb vele (de azért ne vidd túlzásba, ne kapjatok össze), szerintem mondd el neki ezeket legalább nagyjából, amiket mondtam. Sok sikert és remélem, hogy rendeződni fog a viszonyotok!
2018. febr. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
48%
Meddig akarsz lábtorlő lenni,vannak nők akiknek az aktuális pasi a fontos,főleg ha az eltartja.. Zárd le ,én nem keresném tovább,off,keressen ő,de nem pénzért,ilyen akkor keres ha lové kell,nem azért mert fontos a gyereke..
2018. febr. 21. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Írhatok kérdező?
2018. febr. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Persze,hogy írhatsz.

Igazatok van mindegyikőtöknek végülis.

2018. febr. 21. 21:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!