Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mennyire nehéz két fiú mostoha...

Mennyire nehéz két fiú mostoha anyukájának lenni?

Figyelt kérdés
Sziasztok.Úgy néz ki újra össze találkoztam 15 év után az első nagy szerelmemmel.Csak már nekem is van 2 éves kislányom.Ferjemmel külön élünk már.A régi szerelmemnek van 2 fia,5 és 10 évesek.Az anyukájuk depressziós volt 2 éve megölte magát.Szerintetek el bírnak fogadni?Tudom,nem pótolni akarom,de legalább baráti kapcsolatot velük.Nem tudom tudnánk e boldog család lenni.Kinek mi a véleménye?
2018. febr. 23. 23:18
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Csak kíváncsi vagyok a fejleményekre. Sok boldogságot és kitartást a kedves kérdezőnek!:)
2018. febr. 24. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
61%
09:58 Azt pontozzák le aki nem a kérdésre válaszol,csak ideböfögki a saját keserűségét. Nem mindig a hozzátartozo a hibás ha vkije erre szánja el magát,az öngyilkos maga dönt..
2018. febr. 24. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Igen,tényleg elég csúnya szó a mostoha,de a nevelő szülő nem jutott eszembe.😅Egyébként úgy érzem tudnám őket szeretni,és persze nekik is annyi szeretet adnék mint a kislányomnak.Ha engedik.Neki is lenne legalább 2 bátyja akik vigyáznának rá.Remélem hogy nem fogok megfutamodni a nehézségektől.Lehet csak hónapok múlva de le írom hogy mi lett velünk.Most még nagyon az elején vagyunk.:)
2018. febr. 24. 12:25
 14/18 anonim ***** válasza:
Ha problémák lennének, sőt akár még előtte, érdemes pszichológushoz fordulni. Hosszan depressziós, majd öngyilkos anya nagyon nehéz batyut tesz a gyerekek vállára. Nem könnyű egy ilyen anyát elgyászolni, és ha ez nem történik meg, gondok lesznek a későbbiekeben.
2018. febr. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Számomra az is kérdés,hogy az eltelt 15 év alatt mennyit változhatott a volt szerelmed?
2018. febr. 25. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Igen ez számomra is kérdés.Még nem tudom hogy neki mennyire komolyak a szándékai.Régen én hagytam el tiltott a családom tőle,ő nagyon szeretett.De soha nem bírtam elfelejteni.Most félek,hogy ez vissza fog ütni.
2018. febr. 25. 15:40
 17/18 A kérdező kommentje:
Jaaa és tegnap sétáltam Kislanyommal,és a nagyobb fiúval össze Futottunk.Az út túloldalán volt.Meg állt és integetett.Pedig még nem is találkoztunk.Megmutatott neki az exem telefonon.😄Nagyon aranyos volt.
2018. febr. 25. 15:44
 18/18 anonim ***** válasza:
Na mi lett? Összejött a kapcsolat?
2019. máj. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!