Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hatásos tanácsot kérhetek?

Hatásos tanácsot kérhetek?

Figyelt kérdés

Kis idővel ezelőtt már irtam ide,minden akkori tanàcsot megfogadtam,de mègsem a legjobbak.

Az anyámmal nem túl rózsás a viszonyom,sosem volt túl jo de egy ideje még jobban megeomlott.

Ha idejött korábban mindig a húgomat szapulta vagy apámat,magát meg magasztalta hogy mekkora ász hogy felnevelt.

Kértem ha együtt vagyunk pozitivan töltsük az időt nem akarom azt hallgatni hogy mekkora sz@r apám,a húhgom meg a többi tesóm.

Erre persze jött hogy mit képzelek ki merem jelenteni hogy ô miről beszélhet.

Szó szót követet fogta magát elment,de az aktót rácsuktam véletlenül.

Persze ment a fenyités ez miatt meg anyaverő vagyok stb.,én minden kapcsolatot megszüntettem nem foglalkozok velük /vele meg az èlettàrsával/de még mindig megtalálnak ha a tesoimmal vagyok onnan mentve képeket kiraknak és elhordanak mindennek.

Jelentettem a facebookon de ez már sok.A tesóim mellettem állnak és azt mondják tök gáz amit müvelnek,erre az van hogy velem szövetkeztek.

Mit tegyek hogy leszakadjon már rólam???

Saját életem van,és igen nem akarok ilyen életet ahol folyton a negativitás kinlodás megy...de ennek sose lesz vége!


2018. febr. 26. 17:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
De vége lesz,nem kell fogalalkozni velük,magadat mérgezed csak.. Tiltani mindenhonnan és lekakilni amit mond csinál.. Ignorálni kell.
2018. febr. 26. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

De én nem foglalkozom,mégis megtalálnak ez a téboly..

Mindig új dolgon kinlodak.Újra és újra .Egyébként nem reagáltam semmire azokbol amiket most a napokban tettek,csak provokálnak de nehezen állom meg.

2018. febr. 26. 17:17
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem még egy kicsit zavaros a történet, leírnád az elejét kicsit részletesebben?
2018. febr. 26. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha letiltod, nem látják, kivel mit csinálsz. Ha letiltod és másnak elhordanak, arról ne mfogsz tudni, és amiről nem tudsz, az nem közvetlen probléma.

Persze $z@r ügy hogy le kell tiltanod a saját anyád, de vagy ez, vagy annyira megmérgezi az életed, hogy a büdös életbne nem tudsz szabadulni tőle.

2018. febr. 26. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát, erre a helyzetre más megoldás nincs, mint hogy "minden vonalon" tiltod, hívást nem fogadsz tőle, stb. Ha nem reagálsz, előbb- utóbb csak megunják. Egyébként sógornőm, hasonló cipőben járt, nala ez működött.
2018. febr. 26. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
91%
Az a probléma gyökere h sok szülő irigy a gyereke sikereire, munkájára, jövedelmére ,párkapcsolatára stb mindenére,éf fáj ha valamiben jobb dolga van,és fáj az is az ilyen szülőnek h a gyerek nem egy negativ gombóc,és ez bosszantja és ezért viselkedik igy ...
2018. febr. 26. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Az a probléma most konkrétan hogy a tesomékkal rajtam fel képeket ezeket mentette le,simán belementem mert azt hittem ha nálam tiltva van nem látja mit rakok ki.

De mivel a tesommal ismerősök igy el tudta lopkodni :(

Erre a jővőben jobban odafigyelek.

Én ugy érzem megtettem azt hogy a férjem a három lányom nyugodtan éljünk de nem nyugszanak.

Megmondom őszintén igen sz@r hogy ilyen anyám van,de nagyon jol irta valaki csak mérgez ezt már felismertem egy ideje,de olyan mint a bumeráng mindig visszajön.

2018. febr. 26. 17:36
 8/14 anonim ***** válasza:
Én a tesokat is offolnám,mert ott is lehet vmi ha ők ismerősok vele,téged meg kiutálnak,kiadnak neki,mert h kiadnak az tutifix ne légy naiv..
2018. febr. 26. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
A facebook olyan mit a mutogatós bácsik. Aki magát ott mutogatja, az számítson a következményekre.
2018. febr. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Utolso az egy közösségi oldal milion használják kapcsolatartásra,attól mert pár kretén ott is zaklat nem mutogatjuk magunkat.. Nekem is ilyen rokonság jutott ami elöl jöbb elbujni mert lehuznak csak a mocsokba..
2018. febr. 26. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!