Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit mondjak a szüleimnek hogy...

Mit mondjak a szüleimnek hogy hova megyek? 17/f

Figyelt kérdés
Na szóval holnap lesz egy randim egy lánnyal de az a baj hogy 70 km-re van tőlünk. Ismerem azt a környéket... csak azt nem tudom hogy mit mondjak a szüleimnek hogy hova megyek, tuti hogy elfognak engedni, nem arról van szó hogy nem engednek el hanem az hogy cikinek érzem hogy egy lánnyal találkozok. Biztos örülnének neki, de néha túlzásba esnek/estek. Pl amikor haza kísértem egy lányt az iskolából kb 2 éve és apu meglátott bennünket a következőt életem át: apu elmondta anyunak és kérdezgette hogy hogy hívják a lányt, hány éves, mikor hívom át... könyörgöm csak hazakísértem. Azóta minig amikor egy lánnyal találkozom az hondom nekik hogy elmegyek edzeni/ elmegyek a haverommal találkozni. Ez igaz is félig, mert utánna tényleg elmegyek edzeni. Visznont ha messzebb találkozom egy lánnyal akkor azt mondom hogy a haveromék elvittek moziba/ bowlingozni vagy ilyesmi. De már ezt rengetegszer mondtam, valami mást kéne kitalálni.A lényeg: nem akarom azt mondani hogy randim lesz egy lánnyal.
2018. márc. 2. 18:43
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
95%
Szülinapi buli
2018. márc. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
Egy haverod elhívott egy esküvőre, vagy valami családi ünnepre ahol szívesen látnak téged is. Vagy venni akarsz valamit ami jelenleg csak egy ottani boltban van.
2018. márc. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Mi az isten a ciki azon, hogy 17 évesen randizni mész? Az lenne a ciki, ha nem mennél! Teljesen normális dolog? Azt hiszed, a szüleid nem randiztak ennyi idősen? És nyugodtan el lehet mondani a szüleidnek, hogy hogy hívják a lányt, hány éves és honnan ismered. Szóba lehet ám állni a szülőkkel! Nem jobb, mint hazugságban élni ok nélkül?
2018. márc. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha ilyen pitiáner szrság miatt hazudozna a gyerekem, nagyot csalódnék, és nem biznék benne egyhamar.


Kamuzás helyett inkább azt mondd meg nekik, hogy ne kérdezgessenek, mert kellemetlen. De persze egyszerübb kommunikáció helyett a szemükbe hazudni ...

2018. márc. 3. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!