Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám még egy fiu osztálytársa...

Anyám még egy fiu osztálytársamhoz sem akar elengedni. Miért ilyen?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok. Volt már oár pasim, de eggyikröl sem mesélte anyámnak mert kiakad és hisztizik h a fiuk mind csak a sexet akarják.. blalaba.

Nem nagyon szeretném ezt megbeszélni vele. Nem vagyunk túl jó kapcsolatban. Mit tegyek? Normális hogy még buliba se enged mert hogy pasiznék? Én értem hogy félt, de ha valakit ismerek mint barát, nemigaz hogy nem mehetek el hozzá... ui:elnézést a helyesírási hibákért,siettem



2018. márc. 2. 22:53
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Még szűz vagyok
2018. márc. 3. 08:27
 12/15 anonim ***** válasza:
15%
Akkor viszont ne így fogalmazz, hogy "volt már pár pasim".
2018. márc. 3. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
27%
...a fiúk mind csak a szexet akarják. Ja meg a nők is. :D
2018. márc. 3. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 HaEv ***** válasza:
33%

Kedves Edina!

Miért nem megy hozzátok át a srác, ha ilyen nagy spanok vagytok? Te számítasz a srácnak?

Egyébként a legtöbb srác/fickó tényleg csak a szexet akarja - akkor is, ha azt mondja, ez nem igaz. 16 évesen azért még ezzel várhatsz kicsit.

Tény, anyukád bizalmát eljátszottad, amikor hazudtál neki azzal, hogy nem mondtad meg neki a "pasikat" - azt hiszed, nem tudja? Huh, pedig tudja! Egy anya tudja! Fél, hogy elveszít, fél, mert nem bízol benne! Fél, mert tudja milyen tiniként terhesen az abortuszon gondolkodni. Félt, mert őt is ijesztgetik olyanok, akik a bulikat olyannak állítják be, ahol kizárólag olyanok fordulnak meg, akik tablettát pottyantanak a lányok italába és megerőszakolják őket. És nem alaptalan a félelme! Ha valaki, hát anyukád ismer! Biztos vagyok benne, hogy van alapja annak, hogy félt téged. Fogsz még fiú miatt a vállain sírni! Hidd el!

Szóval! Kérd meg a srácot, hogy jöjjön el hozzátok, ismerje meg anyukád őt. Ha a srác tényleg normális, anyukádnak se lesz kifogása ellene, és rájön, hogy bízhat az ítélőképességedben. Minél több ilyen barátodat ismeri, annál nyugodtabb lesz! Mert anyukád egy normális ember! Ő nem ismeri a srácot, és nem bízik benne! Ez teljesen normális dolog! A titkok sosem fogják jó irányba vinni a kapcsolataidat.

2018. márc. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
51%

Kinek mi köze hozzá hogy még szűz-e??? Ennek semmi köze a kérdéshez,tökmindegy hogy 0 pasival feküdt l vagy 30al...attól még nem normális,hogy nem mehet át egy osztálytársához.

Kérdező,mondd hogy egy barátnődnél leszel kérd meg a barátnőd anyukáját hogy beszéljen anyukáddal hogy náluk leszel stb. ha semmiképp sincs más megoldás.

2018. márc. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!