Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy győzzem meg a szüleimet,...

Hogy győzzem meg a szüleimet, hogy végre vegyenek nekem egy laptopot?

Figyelt kérdés
Már nyár óta nagyon szeretnék egyet,mert a gépem nagyon lassú,még a filmeket is akadozva játsza le.És azért laptopot akarok,mert az hordodható és az nekem jó lenne.És filmezés mellett csak böngészős játékra használnám tehát nem kell drága sem.
2018. márc. 10. 10:30
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
16%
Majd veszel saját pénzen,az nagyobb siker élmény is lesz. Megnézném amúgy ma ki lenne hajlandó teknőben mosni mert abban is lehet..
2018. márc. 10. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 Andizsuzsi ***** válasza:
67%

"De ha a szülő nem akar/tud laptopot venni"


"De te ezt megint már honnan tudod jobban?"


Onnan, hogy erről szól a kérdés? Nyilván, ha akartak/tudtak volna a nyár óta venni, akkor kérdező nem kérdezne, hanem nyomkodná az új gépét.

2018. márc. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
27%

Egy olyan laptop ami jó is valamire minimum 100 ezer ft, még ha nincsenek is akkora igényeid akkor is.

Meg nézd lehet hogy a szüleidnek nincs úgy pénzük hogy neked laptopot tudjanak vásárolni, de ha már vagy annyira idős hogy elmehessél dolgozni akkor keresd meg rá te magadnak az árát. Meg egyébként nem értem minek neked egy laptop, mert ha van fix helyed az asztali PC-nek ugye ott a monitor meg minden hozzá, akkor már tudsz venni használtan egy jobb PC-t 30-40 ezerért ami 5-6 éve még gamer PC-nek számíthatott akár és azzal is lehet tudnál mit kezdeni.

2018. márc. 11. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
81%
Mond nekik azt hogy sukihoz kene mert emaileket kell irnod vagy prezentaciot csinalnod es fokent sulis dolgokra hasznalnad.
2018. márc. 14. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
67%

Honnan tudjatok hogy a szulei nem tudnak neki laptopot venni?

Lehet hogy csak szimplan nevelo szandekkal nem akarnak, mert ugy gondoljak dolgozzon meg erte, vagy pedig a kerdezo lassunak titulalja a regi gepet, de a szulei szerint az is jol mukodik.

Az is lehet, hogy a kerdezo mivel a tobbieknek uj laptopja van igy o is szeretne, de a szulei foloslegesnek tartjak

2018. márc. 15. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
100%

Add el a gépet, a maradékot pedig pótold ki diákmunkából vagy szülinapi/karácsonyi pénzből. Vagy kérd azt ajándéknak, hogy pótolják ki.

Szerintem vagy azért nem adnak, mert nem telik rá, vagy azért, mert úgy vannak vele, minek a laptop, ha van géped is. Én értem, hogy a laptop hordozható, praktikus, egy újnak nagyobb a teljesítménye, mint egy régebbi pcnek, de így nem az lenne, hogy az ő szemükben fölösleges dolgot kérsz, hanem hogy elcseréled a régit egy jobbra, kis befektetéssel. Meg ha látják, hogy te is hozol áldozatot érte, nem csak követelőzöl, akkor biztos segítőkészebbek lesznek.

2018. márc. 18. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
42%
Magyarországon sokan a nevüket se tudják leirni,90 % nem beszél nyelveket. Laptop,meg online ügyintézés ugyan.. Sok helyen még az emailt se ismerik,se a bankártyát,semmi modern dolgot. Mindenki halad,körülöttük,ők meg egy okos telefonon is elcsodálkoznak,h minden fiatalnak van és értenek a technikához már az ovisok is,persze ott ahol értelmiségi a szülő,de a nagy többség a fára vissza felé halad.
2018. márc. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező.

Hány éves vagy?

2018. márc. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a kérdést minek kellett kiemelned így egy hónap után? Nem kaptál elég választ mert szerintem igen. És nem sírni kell hogy nincs laptopod ,hanem tenni kell ellene.
2018. ápr. 8. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:

"Manapság a közöpiskolába is emailon kell mindent elküldeni,"


Amit simán meg lehet oldani saját gép nélkül is. Persze itt nem a tanulás a cél.

2018. ápr. 9. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!