Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan tudnám elfogadtatni...

Hogyan tudnám elfogadtatni velük, hogy a barátom 13 évvel idősebb nálam? 23/N

Figyelt kérdés
Röviden annyi, hogy bár már lassan 2 hónapja együtt élünk barátommal, szüleim azóta sem képesek elfogadni a korkülönbséget és találkozni sem akarnak vele.
2018. márc. 13. 23:38
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Sehogyan nem is kell. A te életed, éld, ahogy neked tetszik :) Majd megbékélnek, de ha nem akkor sincsen semmi, amig TI szeretitek egymást. :)
2018. márc. 14. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

12 évvel idősebb a férjem.


Amikor otthon elmondtam abszolút nem járt anyukám öröm táncot (habár 5 évvel minimum idősebb barátaim voltak) és akkor jöttek a kérdések: Házas?Elvált?Gyereki vannak? stb miután egyik se,így akkor az volt a baja,hogy fix valami baja van mert ennyi idősen egyik se (anyum úgy kalkulált,hogy neki ennyi idősen 3 gyereke volt) szóval biztos valami link stb ne foglalkozzak vele stb stb. Vitát nem igazán akartam nyitni mert felesleges lett volna, saját kis életem volt saját döntésekkel. Én soha nem dobtam fel azt,hogy bemutatnám,olyan 7 hónapja voltunk együtt és együtt is laktunk már bőven a 260km miatt.. amikor anyukám megkérdezte,hogy mikor fogok már vele haza jönni és bemutatni,mert most már nagyon kíváncsi rá. Nagyon megszerették mert végre egy rendes normális embert találtam :) Amúgy az egyetlen bibi nem a férjemmel van,hanem az anyjával :D

2018. márc. 14. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!