Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti milyen szülőnek tartjátok...

Ti milyen szülőnek tartjátok az ilyet?

Figyelt kérdés
Pár nappal ezelőtt a barátnőm terhességi tesztet csinált hogy terhes e vagy nem csak aztán valahogy az anyja rájött mert ma mondta neki és még azt is mondta neki hogyha terhes is lenne akkor mehet a háztól. Egyébként a barátnőm 24 éves . Megjegyzésként én néha kikészülök az anyjától de k*rvára ....

2018. márc. 17. 13:11
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
56%
Védekezni kéne,mert csinálni jo dolog tizenévesen is,de millio modja van annak h a jo együttlét alatt megelőzze az ember a szükséges rosszat..
2018. márc. 17. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
67%

"Megjegyzésként én néha kikészülök az anyjától de k*rvára ...."


Inkább attól kellene hogy majdnem felcsináltad a csajt hogy a semmire szüljön. Vagy elhajtottad volna abortuszra? Neked egyik sem drága, csak a csaj, meg a gyerek baszna rá...

2018. márc. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
40%

23 éves voltam amikor teherbe estem pedig óvszert és fogamzásgátlót is használtunk

Anyukámnak szoltam erről és annyit mondott 23 éves vagy ez a te döntésed h elveteted vagy megtartod


Anya azt tanácsolta hogy inkább tartsam meg mert ha kaparás lesz a vége lehet h többé nem tudok szülni és erre a nőgyógyász is figyelmeztetett


Anya mindenben támogatott úgy volt vele ha mégis megszülöm a babát szívesen segít a nevelésbe

Nem akadt ki nem üvöltötte le a fejem


Anyám 1975ös ő 20 évesen szült engem

2018. márc. 18. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
37%

Az emberekben itt fel se merül, hogy védekezés mellett is összejöhet egy terhesség? Nem véletlenül van ráírva a gyógyszerre, és minden más fogamzásgátlóra, hogy nem 100%.

Arról sem volt szó, hogy a lány gyereket akart volna szülni az anyja nyakára, esélyesen késett a menzesze ezért ellenőrizte, baj van-e.

2018. márc. 18. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nem bogyóval kell védekezni,van spirál hüvelygyürű,és külföldön szerencsére el is kötettnek,nem a férfiak bitorolják a nők méhét mert nem keltető a nő funkcioja. Otthon majd a fogamzásgátlás is belesz tiltva akkor majd lesz nagy siránkozás. :( :D
2018. márc. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!