Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Milyen okkal tagadhat ki egy...

Milyen okkal tagadhat ki egy szülő?

Figyelt kérdés

Mondjuk elköltözöl és nem maradsz otthon velük? Vagy lesz egy barátod? Esetleg abbahagyod az egyetemet??? Barátod lesz stb., akit nem kedvelnek.

El szeretnék költözni, mert mindenáron ide akarnak láncolni a faluba, ahhol nem làtok jövőt. Nem szeretnék itt élni... Meg így is sok a konfliktus itthon.

A kérsésem az lenne, hogy megtehetik egyáltalán ezt? Vagy nem? Mert én nem érdekel a pénz, de a ház hozzám nőtt, az állataim is maradnának.


2018. márc. 18. 21:45
1 2
 11/12 Költőnő? ***** válasza:

Ha az ő nevükön marad minden, csak úgy nem tagadhatnak ki, ahhoz nagyon erős indok kell. Ha készíttetnek végrendeletet és a jelentős részét a tesódra hagyják, a köteles rész téged akkor is megillet.

De azt megtehetik, h még életükben mindent átíratnak az ő nevére.

2018. márc. 19. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Engem apam fenyegetett mindig ezzel hogy kitagad az oroksegbol. Akkoriban nagyon jol keresett mikor ezeket mondta, de aztan volt egy balesete ami miatt nem tudott visszamenni dolgozni, azota folyamatosan tolem probal egysbkent penzt kunyeralno, mert jelenleg a felet keresi annak amit eddig es megszokta hogy nagylabon el.


Teszem hozza azert kaptam ezt meg mindig mert bemutattam az anno ujdonsult baratomat, aki kurd szarmazasu, es nem jott be neki. Azota eltelt 5 ev , a baratom a ferjem lett es nagyon jol megvagyunk, apa nem gyoz bocsanatot kerni, jelenleg eltartasi szerzodest akar ramsozni.:D

2018. márc. 19. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!