Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Elmondanád a vejednek ha az...

Elmondanád a vejednek ha az unokád nem tőle lenne, mert a lányod félrelépett?

Figyelt kérdés
Sok durva félrelépős sztorit hallottam már de az egyik munkatársamé visz mindent.A műszakvezetőnk egy nagyon aranyos kb 50 éves hölgy, és van neki egy lánya.(kb 24-28éves).Mindig is mondta hogy nagyon jó volt a kapcsolata a lányával, ezen kívül minden hónapban anyagilag is támogatja.A lánya kedves, aranyos, friss diplomás, 3 éve házas.Van egy 2 éves fiuk is.A lánya sejti hogy nem a férje a gyerek apja mert visszaszámolta a terhességet és akkor eshetett teherbe mikor a férje 2 hétre hazautazott a családjához.A gond csak az hogy volt egy házibuli amin a férj öccse, és barátai is ott voltak.A kolléganőm szenved mert világ életében egy becsületes nő volt viszont a lányát is szereti és nem akarja tönkretenni a házasságát.Ti mit tennétek a helyében?Amúgy DNS teszt kimutatja ha a férj öccsétől van a gyerek?
2018. márc. 28. 21:17
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
34%

A helyében egyáltalán semmit, mert Te nem vagy egyáltalán a helyében, bocsi de mégis mi közöd van hozzá?

Szerintem 100%-kra nem mutatja ki, egyébként is csak 99% alapból, így meg biztos, nemrég néztem, pár százezer forint és megtudod

2018. márc. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
28%
Semmi közöd hozzá,ő dolguk! Mit kell más dolgával foglalkozni! Foglalkozz a saját dolgoddal! Beszéld meg magaddal Te mit tennél,de semmiképpen se szólj bele más dolgába!!
2018. márc. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
37%
igen, mindenképp
2018. márc. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
39%
Mekkora ku*va!fujj
2018. márc. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
73%
Ez csak egy helyzet..amibe a kérdező elkézpzelte saját magát.. nyilván nem akar komolyan beleszólni! Miért kell már szegényt lehurrogni rögtön. Én nem mondanám el... Ezzel senkinek nem tennék jót. Pláne a babának nem. Senki nem kéri a szüleit... miért legyen szegény ütközőpont egy családban? Másrészt.. én a testvéremmel nem tudnám megtenni,h a párjábal henteregjek. (A párom testvérével sem). Szegény baba. ;(
2018. márc. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
14%

Nem nagy dolog a megcsalás!


Innen kicsit messzebb végül is halálra köveznék az ilyen "embert", lúggal leöntenék meg egyéb finomságok.

2018. márc. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
87%
Majd elmondja a sógor.
2018. márc. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
81%
Nem szólnék semmit de a lányomat helyre tenném, mert h ilyet csinál az egy dolog...de ekkora terhet tesz rám és a gyerekére...na az gáz
2018. márc. 28. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
79%

Ultimátumot adnék a lányomnak, hogy elmondja ő - záros határidőn belül - vagy elmondom én. Adnék pénzt anonim DNS-tesztre is (ami az első állításával szemben úgy kb 40 eFt-ből megvan)

És igen, a DNS-teszt biztosan kimutatja, KIVÉVE, ha a férj meg az öccse egypetéjű ikrek - azoknak ugyanis azonos a DNS-ük.

Biztosan nem asszisztálnék hozzá, hogy az egyik családtagomat (márpedig a vejem az) évtizedig átverjék és kihasználják. Még akkor se, ha a lányom az elkövető.

2018. márc. 28. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
72%
Ha vidéki lennék, mindenféleképpen elmondanám a vejemnek, a nejemnek, a lottózóban a pircsinek, a zöldségesnél az ildinek, és a hivatalban az erikának.
2018. márc. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!