Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Elmondanád a vejednek ha az...

Elmondanád a vejednek ha az unokád nem tőle lenne, mert a lányod félrelépett?

Figyelt kérdés
Sok durva félrelépős sztorit hallottam már de az egyik munkatársamé visz mindent.A műszakvezetőnk egy nagyon aranyos kb 50 éves hölgy, és van neki egy lánya.(kb 24-28éves).Mindig is mondta hogy nagyon jó volt a kapcsolata a lányával, ezen kívül minden hónapban anyagilag is támogatja.A lánya kedves, aranyos, friss diplomás, 3 éve házas.Van egy 2 éves fiuk is.A lánya sejti hogy nem a férje a gyerek apja mert visszaszámolta a terhességet és akkor eshetett teherbe mikor a férje 2 hétre hazautazott a családjához.A gond csak az hogy volt egy házibuli amin a férj öccse, és barátai is ott voltak.A kolléganőm szenved mert világ életében egy becsületes nő volt viszont a lányát is szereti és nem akarja tönkretenni a házasságát.Ti mit tennétek a helyében?Amúgy DNS teszt kimutatja ha a férj öccsétől van a gyerek?
2018. márc. 28. 21:17
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
20%
Neked mi közöd van a MUNKATÁRSAD vejéhez?! Jézusom, a saját szar életedet tedd már rendbe.
2018. márc. 29. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
28%

Úgy rühellem a hozzád hasonlókat, akik mindig a MÁSIKkal foglalkoznak, fúrnak, kavarják a szart.


Munkahelyen DOLGOZZÁL, és ne pletykálj, ugyanis nem azért fizetnek!

2018. márc. 29. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
86%
Ízlések és pofonok... én meg az aljas hazug csalókat, meg a nekik falazókat rühellem, de nagyon. A nőnek lett volna többféle kárt nem okozó lehetősége is, megszakíttathatta volna a kétes eredetű terhességét, vagy szólhatott volna eleve a férjének - amint kiderül a terhesség - hogy kétesélyes, hogy ő-e az apa, a férfira bízva, hogy mit tesz.
2018. márc. 29. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
83%
Elmondanám, másként nem tudnék évekig a vejem szemébe nézni úgy, hogy közben asszisztálok a kifosztásához, mert nem vagyok egy bűnöző alkat rinocérosz-arcbőrrel.
2018. márc. 29. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
83%

Én a férj helyében utólag örülnék,ha valaki elmondaná,hogy nem az én gyerekem,még ha először sokként is érne.

Szerintem én is mondanám a lányomnak,hogy mondja el addig,amíg más nem mondja el az urának,mert sokkal szarabb lesz mindkettejüknek,ha egy harmadik féltől tudná meg.

Mondjuk így is lehet,hogy repülni fog gyerekestül egy szál hálóingben,de nagyobb eséllyel fognak normálisan elválni,mintha véletlen a fülébe jutna.

2018. márc. 29. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
82%
#26, én is, elvégre mindenkinek joga van egy normális kapcsolatban, egy szerető társ mellett leélni az életét, és nem egy őt évekig becsapó és kifosztó hazug némber mellett.
2018. márc. 29. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
80%
Hát ja, ha az embernek sikerült egy undorító hazugot nevelnie, az a minimum, hogy takarít utána, igyekszik mérsékelni a kárt, amit a kedves lánykája okoz másoknak...
2018. márc. 29. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
84%

Rettenetes terhet kell cipeljen a kérdező. A sok ostoba meg csak önti rá a sz@rt a semmi közöd hozzá hülyeséggel. Hát már hogyne lenne hozzá köze. Megkapta a terhet és annak minden kínjával együtt kell èlnie. Akárhányszor meghallja az apa, apád szót, biztos felszínre kerül a sztori benne.


Szóval a saját esetemből leszűrve az a legbiztosabb ha elmondod. Nekem is elmondtak valami durvát, pedig nem akartam és évekig cipeltem a terhet. Majdnem belerokkantak a barátságaim és bizonyos családtagjaim. Egy horror volt.

Nyilván botrány lesz belőle, de a vejednek joga van tudni az igazsagot.

2018. márc. 29. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
76%
#28, már bocsi, de a történet szereplője egy felnőtt nő, nem egy tinédzser lányka. Hadd ne a szülőt tegyük már felelőssé egy felnőtt ember tetteiért. Neki épp ugyanúgy észnél kellett volna lennie. Nem hiszem, hogy az anyja erre tanította volna (ha igen, akkor miért akarná most elmondani? Hiszen normálisnak tartaná valószínűleg, apró csekélységnek), de hát mibe kerül felrúgni néhány otthonról hozott erkölcsi normát?
2018. márc. 29. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
86%
Elmondanám.
2018. márc. 29. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!