Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti megengednétek a 16 éves...

Ti megengednétek a 16 éves lányotoknak?

Figyelt kérdés

Hali! :D Ti megengednétek a 16 éves lányotoknak, hogy helix-et lövessen magának? Ilyenre gondolok:


[link]


[link]



2018. ápr. 7. 14:12
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
19%

én megengedném, inkább ezért könyörögjön mint hogy pasit hozzon haza enyi idősen :D

a 2. képen ami van annyira nem tetszik, az 1. még hagyján, ha talál valami izléses darabot utána nyugodtan csinálhatná :)

2018. ápr. 7. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
28%
Én igen.
2018. ápr. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
51%
Én is megengedném! Szerintem ez szép.
2018. ápr. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
48%
Ez tökjo,kivéve a logos változat,attol én tuti hülyét kapnék ha ott birizgálna.
2018. ápr. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
72%
Már 14 evesen ilyet akart a lanyom, így belementem.jobb ha elmész vele szalonba, mintha a baratnője szúrja át.egymástól átveszik a hülyeseget, igy neki is kellett.
2018. ápr. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
43%

Nekem lőtték mind 2-t.

Ha nem allergiás rá (van orvosi fém), mozgatja és keni, meg persze normális helyen csináltatja, akkor nincs baj vele.

2018. ápr. 7. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

Rendben, mindenkinek köszönöm a válaszát! :)

Ahogy mondod, mindenképpen elmegyek vele egy szalonba, ahol megcsinálják. Szúrás lesz, már hallottam róla, hogy a lövetés roncsolja a porcot és nehezebben gyógyul. Már lövettük 2x a fülét, de azok a fülcimpába mentek.

2018. ápr. 7. 15:34
 18/19 anonim ***** válasza:
48%
Ez nem feltuno en megendegnem. Majdnem olyan mint egy fulbevalo
2018. ápr. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Ez nem nagy szám, úgyhogy a zsebpénzéből simán engedném. (amúgy nem tudom mennyibe kerül egy ilyen). Nem is túl feltűnő, szolid, nem romda, szóval 16 évesen simán engedném.

Mondom ezt úgy, hogy nem szeretem a piercingeket és nem is akarok, de ez nem lenne ellenemre, sőt, az első kép még tetszik is.

2018. ápr. 8. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!