Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Van-e olyan dolog amit nem...

Van-e olyan dolog amit nem tudnátok meg bocsájtani a gyermeketeknek?

Figyelt kérdés
23 éves fiú vagyok. tettem valamit amit tudtam ha kidetül totális káosz lenne. Kiderült, bekövetkezett. Fejmosás után azt mondták el kell hagynom a házat. Van munkám, megtakarításom.. a terv az volt hogy 5 évig otthon leszek, spórolok majd megveszem a saját lakásom. Ha elmegyekek albérletbe ez szerte foszlik. Kifizettem egy nyaralást is (2 hónap mulva) 200.000 volt az én részem, és a családdal mennénk. Autót ami nem a nevemen van felújítottam, napi szinten használnom kell a munkába járáshoz. Megoldható az elköltözés de minden érv az ellen szól hogy ne menjek el, valahogy beszéljem meg. Most eljöttem otthonról haveromnál alszok néhány cuccal de mindenem otthon van... a kérdésem az hogy valaki vol-e ilyen szituációba? Van-e olyan dolog amit nem lehet megbeszélni?
2018. ápr. 17. 12:53
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
10%
Anyakent mondom, ennyiert en nem tenném ki a gyerekemet. Ha bántana, verne, akkor viszont valószínűleg igen.
2018. ápr. 18. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
0%
Emiatt sose tenném ki a gyerekem. Ennek a mocsok országnak a bűne, hogy nem lehet tisztességesen boldogulni. Falaznék, ahogy csak tudok.
2018. ápr. 19. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
33%
Falazni konkrétan nem kellene, mivel a gyereked, így pl a zsaruk előtt nem vagy köteles ránézve terhelő vallomást tenni. Szimplán csendben maradsz és kész
2018. ápr. 19. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%

22: nem lehet tisztessegesen boldogulni? ezzel azt allitod, hogy mindenki aki boldogul az tisztessegtelen.

Ami eleg eros allitas, mivel akinek van fedel a feje folott es nem ehezik, az mar "boldogul"...

2018. ápr. 19. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
0%
A terítés nem egyenlő a fogyasztással!!! Nagyon elvannak itt tévedve sokan.
2018. ápr. 19. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!